Jak działa i co oferuje karta paliwowa BP Komfort Prepaid?

karta paliwowa BP Komfort Prepaid to produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw.. Jakie są warunki jej działania i co możesz zyskać dzięki korzystaniu z tego produktu?

Jak działa i co oferuje karta paliwowa BP Komfort Prepaid? 1

BP Komfort Prepaid – karta paliwowa bez zabezpieczeń dla małych przedsiębiorstw

Karty paliwowe to korzystne rozwiązanie zarówno dla koncernów paliwowych, jak i firm, nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej podmiotów decyduje się na ich założenie. Użytkowanie kart paliwowych jest bardzo proste i wygodne – wystarczy za jej pomocą zapłacić za zatankowane paliwo. Ponadto dzięki karcie paliwowej kierowca nie musi płacić z własnej kieszeni i następnie rozliczać się z szefem. Warto zwrócić uwagę, że transakcje dokonywane są bezgotówkowo, co ma znaczący wpływ na szeroko rozumiane bezpieczeństwo. A do tego kasjer nie wystawi faktury, co skróci czas pobytu na stacji. Zamiast tego przesłany zostanie pojedynczy dokument sprzedażowy, na którym znajdą się wszystkie transakcje – to spore ułatwienie dla księgowości. Tak właśnie działa wspomniana w tytule karta paliwowa BP Komfort Prepaid.

Często jednak uważa się, że karty paliwowe przeznaczone są wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw. Czemu panuje taki pogląd? Otóż wiele koncernów paliwowych wymaga od firm zobowiązania do tankowania określonej ilości paliwa w każdym okresie rozliczeniowym, np. na poziomie nawet 1000 litrów. Niestety przedsiębiorstwa mające tylko kilka pojazdów nie mogą spełnić tak wyśrubowanych wymagań. Na szczęście BP Komfort Prepaid to karta paliwowa bez zabezpieczeń i bez kaucji. W praktyce sprawia to, że nie musisz ponosić żadnych dodatkowych i nieprzewidzianych kosztów, nie podpiszesz też zobowiązania dotyczącego minimalnej ilości tankowanego paliwa. I to właśnie to sprawia, że karta paliwowa BP Komfort jest polecana niewielkim przedsiębiorstwom.

BP Komfort Prepaid – co możesz zyskać?

Karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid dedykowana jest firmom, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. W praktyce sprowadza się to do tego, że z BP Komfort Prepaid korzystają przedsiębiorstwa mające nie więcej niż około 3-4 pojazdy. Warto mieć na uwadze, że wiele zależy tu i od tego, jakie dystanse pokonują auta w skali miesiąca. Korzystanie z karty paliwowej bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid przypomina nieco telefony na kartę – w obu przypadkach, aby cieszyć się pełnią funkcjonalności, najpierw musisz doładować konto. Wszystkie środki są następnie pobierane z tego konta. W ten sposób nie musisz obawiać się zaskakująco wysokich faktur na koniec okresu rozliczeniowego, z łatwością też zwiększysz kontrolę nad swoimi finansami.

Ponadto karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid zapewnia Ci wiele korzyści, takich jak np. rabaty w postaci:

  • zniżki 5 groszy na litrze zwykłego paliwa,
  • zniżki 10 groszy na litrze paliwa premium,
  • zniżki 5% na oleje, płyny do spryskiwaczy oraz myjnie na stacjach BP.

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid pod wieloma względami jest rozwiązaniem rewolucyjnym, które zostało stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Właściciele niewielkich przedsiębiorstw mogą korzystać z wielu benefitów, które nie tylko ułatwią prowadzenie działalności, ale też zmniejszą jej koszty. Jeśli masz w swojej flocie zaledwie kilka pojazdów, powinieneś rozważyć kartę paliwową BP Komfort Prepaid dla małych przedsiębiorstw.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry