Jak kupić BMW z zaufanego źródła?

Opublikowano: 24 listopada 2020. Kategoria: Wpisy Promowane.

Używane samochody cieszą się w naszym kraju niesłabnącym powodzeniem. Świadczą o tym liczby w tym ok. milion sprowadzonych z zagranicy aut. Ilości te nie przekładają się niestety na jakość, bo jak pokazują badania SmartDriver.pl w  66 % przypadków deklarowany w ogłoszeniu stan auta nie ma pokrycia w rzeczywistości. Zakup używanego samochodu wiąże się wiec ze sporym ryzykiem, wymaga czasu i wiedzy aby sprawdzić auto pod wieloma względami. Na przeciw klientom, którzy chcą ograniczyć stres i zdobyć auto z pewnego źródła wychodzi marka BMW.

Jak kupić BMW z zaufanego źródła? 1

Używane samochody cieszą się w naszym kraju niesłabnącym powodzeniem. Świadczą o tym liczby w tym ok. milion sprowadzonych z zagranicy aut. Ilości te nie przekładają się niestety na jakość, bo jak pokazują badania SmartDriver.pl w 66 % przypadków deklarowany w ogłoszeniu stan auta nie ma pokrycia w rzeczywistości. Zakup używanego samochodu wiąże się wiec ze sporym ryzykiem, wymaga czasu i wiedzy aby sprawdzić auto pod wieloma względami. Na przeciw klientom, którzy chcą ograniczyć stres i zdobyć auto z pewnego źródła wychodzi marka BMW.

Z programem Premium Selection zakup auta z drugiej ręki staje się prosty.

BMW to marka, która ma w Polsce sporą grupę fanów. Pojazdy tego producenta są synonimem luksusu i gwarancją właściwości technicznych, komfortu jazdy i jakości wyposażenia. W związku z powyższym są to auta kosztowne i właśnie czynnik ekonomiczny decyduje o tak dużym zainteresowaniu pojazdami z rynku wtórnego.

Czym jest więc wcześniej wspomniany program Premium Selection i jak może nam pomóc w spełnieniu naszego marzenia o używanym BMW?

Program Premium Selection to gwarancja, że dostajemy auto sprawdzone, które przeszło wszelkie kontrole i spełniło szereg wyśrubowanych standardów.

Pojazd przechodzi przegląd 360 stopni przeprowadzony przez autoryzowaną stację obsługi BMW. Oznacza to sprawdzenie danych z komputera auta, stanu technicznego i mechanicznego, jakości wnętrza i jazdę próbną.

Programem zostają objęte tylko auta ze sprawdzoną historią serwisową i kolizyjną. Kontrole przeprowadza za nas Dealer BMW Premium Selection, a my mamy pewność co do poprzednich właścicieli, serwisowania i ewentualnych wypadków.

Poza pewnością stanu technicznego auta klient otrzymuje 2 letnią gwarancję na elementy elektroniczne i mechaniczne bez limitu kilometrów.

To jeszcze nie wszystko, bo kupując pojazd marki BMW w programie Premium Selection nie musisz go serwisować przez kolejne 6 miesięcy lub 10 tysięcy kilometrów, nie tracąc przy tym gwarancji.

Na koniec warto wspomnieć o atrakcyjnej ofercie finansowania lub leasingu dostosowanej do klienta indywidulanego lub przedsiębiorcy.

Wybór używanych samochodów z programu Premium Selction jest bardzo duży, warto więc odwiedzić certyfikowane salony Inchcape w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu lub zajrzeć na stronę by znaleźć ofertę dla siebie.

Wpisy PromowaneJak kupić BMW z zaufanego źródła?

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.