Jak odmienić swoją lodówkę?

Jak odmienić swoją lodówkę? Chcesz wymienić lodówkę? Mimo że wciąż jest całkowicie sprawna, jej wygląd nie pasuje do nowoczesnej kuchni, a powierzchnia nosi widoczne ślady użytkowania? Zamiast wydawać pieniądze na nowy, drogi sprzęt, sięgnij po alternatywę. Dzięki niej odmienisz wygląd chłodziarki w ciągu zaledwie kilku minut. W wielu polskich kuchniach wciąż znajdziemy lodówki kupione kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu. Choć ich wygląd pozostawia z reguły sporo do życzenia, większość z nich działa bez zarzutu. To właśnie niezawodność, która zdecydowanie bierze górę nad stylistyką, chroni sprzęt przed utylizacją.

Jak odmienić swoją lodówkę? 1

Remont kuchni a stara lodówka

Co jednak w sytuacji, jeśli starsza, nosząca ślady użytkowania lodówka zupełnie nie pasuje do odświeżonej niedawno kuchni? Pożółkła powierzchnia z widocznymi rysami i zadrapaniami na tle nowych mebli jeszcze bardziej rzuca się przecież w oczy, psując udaną aranżację.

Jak odmienić swoją lodówkę? 2

źródło:https://stikero.pl/pol_m_Maty-magnetyczne_Maty-magnetyczne-na-lodowke-155.html

Nowy sprzęt, a może?

Rozwiązaniem, które jako pierwsze przychodzi na myśl w takiej sytuacji, jest kupno nowej chłodziarko — zamrażarki. Koszt średniej wielkości modelu jest jednak stosunkowo wysoki i wynosi od 800 aż do kilku tysięcy złotych. Wydanie takich pieniędzy na nową lodówkę, zwłaszcza jeśli stara działa bez zarzutu, nie jest więc zbyt rozsądne. Skutecznym sposobem na zmianę wyglądu sprzętu niewielkim kosztem może być kupno maty magnetycznej na lodówkę.

Maty magnetyczne na lodówkę

Mata magnetyczna na lodówkę to cienka mata magnesowa z warstwą folii samoprzylepnej. Dzięki swoim właściwościom skutecznie przywiera do drzwiczek, delikatnych zaokrągleń oraz logo producenta, zdobiąc powierzchnię lodówki i chroniąc sprzęt przed uszkodzeniem. Skutecznie maskuje rysy, zadrapania i drobne wgniecenia, powstałe podczas codziennego użytkowania. Dzięki atrakcyjnej wizualnie grafice zapewnia lodówce niecodzienny, bardzo nowoczesny wygląd. W zależności od swoich preferencji oraz aranżacji kuchni możesz wybrać matę satynowo — matową lub lekko błyszczącą. Źródłem dylematu może być także wybór konkretnego wzoru. A tych nie brakuje. Większość producentów oferuje aż kilkanaście kategorii wzorów. Wśród nich np. kulinaria, natura, zwierzęta, przedmioty, krajobrazy czy grafika. Producenci mat umożliwiają także stworzenie własnego wzoru, np. na podstawie dostarczonej grafiki lub zdjęcia.
Założenie maty jest niezwykle proste, a cała czynność zajmuje co najwyżej kilkadziesiąt sekund. W dowolnej chwili możesz również zdjąć matę, zamieniając ją na inną. Dzięki temu dostosujesz wygląd kuchni do specjalnych okazji, np. Bożego Narodzenia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top