Jak otworzyć drzwi samochodu, gdy zapomnieliśmy kluczyka bądź został w aucie?

Mówi się, że przezorny zawsze ubezpieczony, co oznacza, że każdy z nas powinien być przygotowanym do różnych sytuacji, bo przecież życie zaskakuje. Jednak bądźmy szczerzy czasami wystarczy tylko i wyłącznie chwila nieuwagi by doszło do zatrzaśnięcia kluczyka z samochodzie. Ale czy rzeczywiście to takich sytuacji można się przygotować?

Jak otworzyć drzwi samochodu, gdy zapomnieliśmy kluczyka bądź został w aucie? 1
Jak otworzyć drzwi samochodu, gdy zapomnieliśmy kluczyka bądź został w aucie

Noś zapasowy kluczyk

Większość z nas myśli, że nigdy nie zatrzaśnie drzwi samochodu, gdy w stacyjce jest kluczyk. ale to tylko teoria, bo życie pokazuje, że czasami jest inaczej. Dlatego każdemu radzimy by nosił zapasowy kluczyk do samochodu i prawda jest taka, że niektórzy noszą i zostawiają go w samochodzie. Cóż takie postępowanie nie jest racjonalne, ani sensowne. Lepiej nosić go w torebce, gorzej jeżeli torebka także zostanie w samochodzie. Wydaje się, że najlepiej więc nosić go przy sobie, ale wtedy też łatwo kluczyk można zgubić.

Jak samodzielnie otworzyć drzwi samochodu, gdy kluczyk został w środku?

Odpowiedź na to pytanie powinna brzmieć: szybko zapasowym kluczykiem. Ale każdy z nas wie, że noszenie zapasowego kluczyka nie ma samych zalet, a przy tym łatwo o nim zapomnieć. W sieci można znaleźć wiele informacji o tym jak samodzielnie można otworzyć drzwi i najwięcej uwagi poświęca się sposobowi znanemu jako lockpicking. W tym przypadku otwieranie samka polega na manipulacji nim za pomocą odpowiedniego sprzętu. Najczęściej wykorzystuje się wytrych. Ale cóż tyle teoria, bo w praktyce nikt przecież nie nosi ze sobą wytrychu czy innych profesjonalnych ślusarskich narzędzi. Zatem i ten pomysł można włożyć „między bajki”. Alternatywą dla niego jest otwarcie zamka przy użyciu oleju oraz wsuwki. Podobno wystarczy tylko namoczyć wsuwkę i następnie wsunąć do zamka. Cóż chyba nie musimy mówić, że i ten sposób nie jest skuteczny i raczej można poczynić więcej szkód niż pożytku. Najlepiej więc postawić na profesjonalne usługi, a dokładnie należy skorzystać z usług firmy zajmującej się awaryjnym otwieraniem zamków. Otwieranie samochodów odbywa się wtedy w sposób w pełni bezpieczny, szybki i profesjonalny. Fachowcy z https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl/ dysponują nie tylko najlepszym sprzętem, ale też dużą wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że są do waszej dyspozycji siedem dni w tygodniu i to o o każdej porze dnia czy nosy, bo przecież takie sytuacje mogą zdarzyć się niezależnie od tego, która jest godzina.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top