Jak otworzyć kłódkę Gerda?

Mała, poręczna, z dobrym zabezpieczeniem. Kłódka Gerda zapewni skuteczną ochronę nie tyko piwnicy, komórki przed domem, ale również wiaty z rowerami czy skrzynki. Małe są również kluczyki do kłódki. Mogą się więc niestety zawieruszyć. Jak otworzyć kłódkę Gerda bez klucza?

Jak otworzyć kłódkę Gerda? 1
Jak otworzyć kłódkę Gerda

Gerda – dobry ochroniarz Twojego mienia

Do piwnicy, wiaty z rowerami, ale również do bramy garażowej idealna jest np. kłódka Gerda HSS 531 – odporna na rozwiercenie, ukręcenie czy otwarcie wytrychem. Solidne zabezpieczenie, które odstraszy złodziei i udaremni włamanie. Co więc zrobić kiedy do tak solidnego mechanizmu zgubisz klucze bądź z innego powodu nie będziesz nimi dysponować? HSS to skrót od Hard & Soft System. Kompozycja miękkich i twardych materiałów zapewnia kłódce wyjątkową odporność. Zanim więc chwycisz za najlepszej klasy narzędzie piłujące, to zrezygnuj z tego pomysłu. Stracisz czas, energię, a kłódka pozostanie nieruszona. Możesz wyważyć drzwi, ale jeśli to Twoja piwnica, czy wiata na rowery, to Twój dobytek nawet na kilka dni pozostanie niezabezpieczony. Zakup i wymiana drzwi może też trochę potrwać. Do tego rodzaju zabezpieczeń wezwij więc ślusarza. Dzięki odpowiednim narzędziom lockpickingowym ślusarz otworzy Twoją kłódkę, bez uszkodzenia mechanizmu .

Pogotowie ślusarskie pomoże, jeśli masz problem z kłódką

Złamany kluczyk, zacinający się mechanizm, czy wreszcie zgubione klucze. Pogotowie ślusarskie pomoże Ci rozwiązać każdy problem. Może się zdarzyć, że wypłynąłeś na rejs i do skrzynki z drogim sprzętem zapodział się gdzieś jedyny klucz. Wtedy również ślusarz pomoże nie tylko otworzyć zamek, ale również znajdzie rozwiązanie na dorobienie zapasowego klucza. Nie zastanawiaj się więc jak otworzyć zamek Gerda bez klucza. Ślusarz posiada właściwe doświadczenie również w przypadku nowoczesnych mechanizmów, typu Gerda HSS 531. Pamiętaj, sama kłódka nie stanowi problemu. Nową kupisz już nawet za 20 złotych. Jednak przy rozwiercaniu czy piłowaniu kłódki, możesz poważnie uszkodzić skrzynkę, czy drzwi do piwnicy. Po co ryzykować, skoro ślusarz otworzy kłódkę bez większych szkód.

Dlaczego warto inwestować w kłódki marki Gerda?

Kłódki najczęściej zabezpieczają mienie pozostające na zewnątrz. Skrzynka na łodzi, wiata na dworze czy brama garażowa. Za każdym razem Twoja kłódka narażona jest na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Na skutek deszczu, zalegającego śniegu czy dostającego się brudu,może się zacinać i nie działać prawidłowo. W nerwach może dojść nawet do złamania klucza. Dlatego inwestuj w solidne mechanizmy czyli kłódki marki Gerda, które są:

  • antykorozyjne,
  • przetestowane na wypadek rozwiercenia,
  • z dobrym zamkiem antywłamaniowym, który trudniej otworzyć za pomocą wytrychu,
  • odporne na zabrudzenia i kurz, dzięki posiadaniu np. mechanizmu dyskowego, charakterystycznego dla kłódki Gerda Zikon.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry