Jak sprawnie zarządzać wysyłką zamówień w sklepie internetowym – integracja BaseLinker z Furgonetka.pl

Sprzedajesz przez internet z wykorzystaniem systemu BaseLinker? Teraz możesz zintegrować sprzedaż z serwisem Furgonetka.pl i jeszcze łatwiej nadawać przesyłki do swoich Klientów. Dzięki takiej integracji zniknie problem z ręcznym przepisywaniem danych dostawy – wszystkie dane wysyłek będą pobierane automatycznie.

Jak sprawnie zarządzać wysyłką zamówień w sklepie internetowym – integracja BaseLinker z Furgonetka.pl 1

BaseLinker i Furgonetka – razem można więcej

System BaseLinker pozwala na integrację różnych platform e-commerce oraz automatyzację sprzedaży internetowej i zarządzanie nią. Dzięki BaseLinker możesz obsługiwać sprzedaż w sklepach internetowych działających na różnych platformach, a także na platformach marketplace takich jak Allegro czy eBay.

Furgonetka.pl to z kolei serwis do nadawania przesyłek przez internet umożliwiający zarówno zaadresowanie, jak i opłacenie przesyłki online, a także zamówienie kuriera do domu i późniejsze śledzenie drogi paczki. W serwisie Furgonetka.pl możesz szybko, tanio i wygodnie zlecać nadanie przesyłek z towarami sprzedawanymi w Twoim sklepie internetowym.

Jak działa integracja BaseLinker i serwisu Furgonetka?

Dzięki integracji swoich źródeł sprzedaży z BaseLinker wszystkie dane zamówień w Twoich sklepach oraz na platformach aukcyjnych zostaną zsynchronizowane w jednym miejscu, co pozwoli na ich łatwiejszą obsługę. Z kolei integracja BaseLinker z serwisem Furgonetka.pl umożliwi automatyczne przeniesienie tych danych do serwisu, w którym zaadresujesz przesyłki do Klientów i co ważne – nie będzie trzeba tego robić ręcznie, gdyż dane na etykietach przewozowych uzupełnią się same. Kilka kliknięć wystarczy do tego, by zaadresować wszystkie paczki, bez względu na to, czy jest ich tylko 5, czy kilkaset.

Jak zintegrować BaseLinker z Furgonetką?

Integracja obu narzędzi wymaga przede wszystkim zalogowania się do systemu BaseLinker, a następnie przejścia do zakładki „Konto/inne” i podzakładki „Moje konto”. Kolejny etap to wejście do zakładki „API”, w której znajduje się specjalny token – trzeba go skopiować komendą „Kopiuj do schowka”.

Następnie w „Panelu Klienta” w serwisie Furgonetka.pl należy przejść do zakładki „Ustawienia”, a później „Import zamówień”, gdzie znajduje się lista z dostępnymi źródłami sprzedaży, a wśród nich BaseLinker. Kliknięcie w ikonę tego systemu spowoduje wyświetlenie ustawień integracji. W polu „Nazwa wyświetlana” można wpisać dowolną wybraną przez siebie nazwę, np. BaseLinker, natomiast w rubryce „Token API” należy wkleić skopiowany wcześniej token, a następnie kliknąć „Dodaj”. To wszystko – integracja jest skończona.

Dlaczego warto zintegrować BaseLinker z Furgonetka.pl?

W przypadku sprzedaży przez system BaseLinker integracja z serwisem do nadawania przesyłek umożliwi szybsze i wygodniejsze adresowanie paczek do klientów. Dzięki integracji wszystkie dane zamówień będą importowane do systemu Furgonetka.pl, co umożliwi automatyczne generowanie etykiet przewozowych oraz zlecanie wysyłki paczek.

Sprzedajesz przez internet i korzystasz z systemu BaseLinker? Zsynchronizuj go z serwisem Furgonetka.pl i nadawaj przesyłki jeszcze szybciej.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry