Jak sprzedawać i kupować w internecie – praktyczny poradnik

Opublikowano: 1 sierpnia 2011. Kategoria: Patronaty.

Tytuł: Opodatkowanie i funkcjonowanie sklepu internetowego
Autorzy: Piotr Geliński, Dawid Śmieja
Wydawca: Wszechnica Podatkowa, Kraków 2011

Jak sprzedawać i kupować w internecie – praktyczny poradnik 1Poradnik omawia zagadnienia prawne i podatkowe związane z prowadzeniem i założeniem sklepu internetowego. Podpowiada jak  skutecznie oraz bezpiecznie sprzedawać i kupować w internecie.

Publikacja zawiera również omówienie: praktycznych i technicznych aspektów prowadzenia (w tym także zakładania) i promocji sklepu internetowego, źródeł pozyskiwania klientów, promocji w Google, reklamy w linkach sponsorowanych, optymalizacji sklepu internetowego.

Książka ta jest adresowana zarówno do przedsiębiorców działających w zakresie handlu w Internecie, czy to przez serwisy aukcyjne, czy poprzez sklepy internetowe, jak i do nabywców, którzy takich zakupów dokonują.

e-biznes.pl jest patronem medialnym książki. Naszą recenzję znaleźć można pod tym adresem.

Dawid ZarazińskiJak sprzedawać i kupować w internecie – praktyczny poradnik

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.