Jak sprzedawać i kupować w internecie – praktyczny poradnik

Tytuł: Opodatkowanie i funkcjonowanie sklepu internetowego
Autorzy: Piotr Geliński, Dawid Śmieja
Wydawca: Wszechnica Podatkowa, Kraków 2011

Jak sprzedawać i kupować w internecie – praktyczny poradnik 1Poradnik omawia zagadnienia prawne i podatkowe związane z prowadzeniem i założeniem sklepu internetowego. Podpowiada jak  skutecznie oraz bezpiecznie sprzedawać i kupować w internecie.

Publikacja zawiera również omówienie: praktycznych i technicznych aspektów prowadzenia (w tym także zakładania) i promocji sklepu internetowego, źródeł pozyskiwania klientów, promocji w Google, reklamy w linkach sponsorowanych, optymalizacji sklepu internetowego.

Książka ta jest adresowana zarówno do przedsiębiorców działających w zakresie handlu w Internecie, czy to przez serwisy aukcyjne, czy poprzez sklepy internetowe, jak i do nabywców, którzy takich zakupów dokonują.

e-biznes.pl jest patronem medialnym książki. Naszą recenzję znaleźć można pod tym adresem.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry