Jak wybrać najlepszą pożyczkę online?

Z kilku powodów zdarza się, że pożyczamy i nie ma w tym nic złego. Wielu z nas od czasu do czasu potrzebuje pomocy finansowej. W sytuacjach, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, najdogodniejszym rozwiązaniem może być pozabankowa pożyczka online, którą uzyskuje się niezwykle szybko i łatwo. Złożenie wniosku o pożyczkę zajmuje tylko kilka minut, a wniosek często rozpatrywany jest tego samego dnia, a pieniądze przelewane są zazwyczaj w mniej niż 24 godziny.

Jak wybrać najlepszą pożyczkę online? 1

Rynek pożyczek pozabankowych w Polsce stale się rozwija, a liczba nie bankowych instytucji finansowych. sięga w tym roku ponad 160. Każdy wierzyciel internetowy ma własną ofertę przyciągania nowych klientów. W przypadku pożyczek online porównywanie i identyfikowanie najkorzystniejszych ofert jest znacznie szybsze i łatwiejsze, zwłaszcza dzięki narzędziom porównawczym. Jednym z takich narzędzi jest Moneezy.com – międzynarodowa internetowa platforma porównawcza kredytów, teraz dostępna również w Polsce. Moneezy jest bardzo łatwy w użyciu, bardzo szybki i… darmowy. Aby otrzymać spersonalizowaną listę ofert kredytowych, wystarczy wpisać żądaną kwotę i okres kredytowania oraz wybrać rodzaj kredytu. W kilka sekund lista jest wygenerowana przez Moneezy i możesz zacząć porównywać. Najważniejsze kryteria porównania to:

  • Odsetki: zwykle naliczają odsetki za dzień (od 0,25% do 2% dziennie)
  • Roczna efektywna stopa procentowa (RRSO): reprezentuje całkowity koszt pożyczki w okresie 12 miesięcy. Obejmuje to całkowite odsetki oraz wszystkie opłaty i prowizje pobierane przez wierzyciela.
  • Odsetki karne: zawsze sprawdzaj wysokość odsetek karnych, jeśli nie spłacisz kredytu w ustalonym terminie, dobrze jest mieć jasny obraz konsekwencji.
  • Całkowita kwota kredytu: na Moneezy widać to na przedstawionym przykładzie, jeśli chcesz poznać całkowitą kwotę dokładnie dla wybranej kwoty, po prostu kliknij przycisk „Zastosuj tutaj”, a zostaniesz przekierowany na stronę wierzyciela. Kliknięcie przycisku „Złóż wniosek” nie oznacza żadnych zobowiązań wobec wierzyciela.

Porównując kredyty w oparciu o te 4 kryteria, od razu wyróżniają się spłacane, korzystne pożyczki. Korzystanie z narzędzia porównawczego, takiego jak Moneezy, przynosi wiele korzyści, ale największą z nich jest dobry przegląd ofert i podjęcie świadomej decyzji.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry