Jak wysłać pieniądze na Ukrainę?

Potrzeba robienia przelewów z Polski na Ukrainę coraz częściej pojawia się nie tylko wśród Ukraińców podejmujących w Polsce pracę zarobkową, ale też u Polaków. Polsko-ukraińskie biznesy, jak i rodziny wcale nie są już rzadkością, a co z tym idzie – pojawia się potrzeba rozwiązania licznych kwestii finansowych. Dlatego problem szybkiego i taniego przesyłania pieniędzy z Polski na Ukrainę jest bardzo aktualny.

Jak wysłać pieniądze na Ukrainę? 1

Sposoby wysyłania pieniędzy na Ukrainę

Występują trzy podstawowe sposoby na wykonanie przelewu:

  • Za pośrednictwem banku;
  • Z pomocą klasycznych serwisów do przelewania pieniędzy, takich jak WesternUnion;
  • Korzystając z usług internetowych, takich jak Perekaz24.

Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie, jak przesłać pieniądze na Ukrainę, zdecydowanie po wyszukiwaniach w Internecie znajdowałeś w pierwszej kolejności takie opcje, jak bank lub serwisy płatnicze. Niestety, te sposoby są bardzo czasochłonne, wymagają nieraz przekazania dużej ilości danych z dokumentów, a dodatkowo są bardzo drogie. Serwis Perekaz24 został stworzony, żeby uniknąć wszystkich tych problemów i zapewnić użytkownikom jak największy komfort robienia przelewów pieniężnych z dowolnego miejsca na świecie, w dowolnych dniu i czasie.

Jak wysłać pieniądze na Ukrainę? Tanie i szybkie rozwiązania

W sytuacji, kiedy pojawia się potrzeba przesłania pieniędzy z Polski na Ukrainę, kluczowymi wymaganiami wobec takich operacji ze strony klientów jest szybkość i przystępna cena. Bardzo ważne jest wysłanie pieniędzy w taki sposób, by żadna ich część nie została pobrana w postaci prowizji. Żaden bank lub serwis, stworzony do realizacji przelewów, nie spełni tych wszystkich warunków. Rozwiązanie jednak istnieje, a jest nim przelew na konto bez prowizji za pomocą serwisu Perekaz24.

Dokonując przelewu za pomocą Perekaz24 osoba, która zleca przelew, może wybrać nie tylko odpowiednią walutę – dolary amerykańskie, euro, lub hrywny, ale także to, która ze stron poniesie wydatki związane z zapłatą prowizji. Wśród innych zalet tego sposobu przekazu pieniędzy na Ukrainę, są:

  • Możliwość dokonania pierwszego przelewu całkiem za darmo;
  • Jeśli odbiorca przelewu (niezależnie od kwoty) nie posiada karty bankowej, istnieje możliwość odbioru pieniędzy w jednym z oddziałów Perekaz24 na Ukrainie;
  • Pierwszy przelew dokonasz gratis.

Nie ma sensu zastanawiać się nad tym, jak wysłać pieniądze na Ukrainę: za pomocą serwisu Perekaz24 zrobisz to szybko, tanio i całkowicie bezpiecznie!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry