Jak zadbać o fajerwerki w łóżku? Sukienka skórzana może Cię nie raz zaskoczyć…

Choć naturalnie sukienki skórzane są kojarzone z wyuzdanym seksem, w praktyce mogą pełnić wiele funkcji. Ich obecność w seksie zawsze jednak będzie oznaczać prawdziwą dozę nieziemskich emocji. Czy warto w nie zainwestować i czy nie mając dużych planów na seks w nurcie BDSM można z nich korzystać? O niejednym wcieleniu skóry lepiej przekonać się osobiście…

Jak zadbać o fajerwerki w łóżku? Sukienka skórzana może Cię nie raz zaskoczyć… 1

Skóra jako afrodyzjak

Nie od dziś wiadomo, że skóra i skórzane elementy garderoby kojarzą się nie tylko z wyuzdanym, pełnym namiętności seksem, ale i z nurtem BDSM, który ostatnimi czasy robi furorę wśród Polaków i Polek. Kochamy się tak coraz chętniej i to nie tylko w klasycznym ujęciu dominujący on, uległa ona. BDSM może dać spełnienie, uwolnienie pragnień i zamianę ról, na którą na co dzień nigdy byśmy nie pozwolili.

Jednym ze znaków rozpoznawczych ostrych, dominujących pań w łóżku wydaje się być skóra, a zwłaszcza sukienka skórzana. Jest w tym wiele racji, ponieważ wiele z modeli i fasonów dopasowane są do wyuzdanych myśli posiadaczek, które nie boją się podkreślić swoich kształtów i od razu narzucają swoją wolę partnerowi. Jednak, co ciekawe, nie zawsze tak musi być…

Jaki model na jakie okazje?

W sklepach z odzieżą erotyczną oraz odzieżą skórzaną znajdziesz kilka rodzajów tego typu sukienek. Ubrania wykonane ze skóry mogą generalnie dzielić się na trzy fasony:

  1. Ubrania skórzane wyuzdane, przeznaczone do podkreślenia kształtów, wyeksponowania najbardziej reprezentacyjnych miejsc ciała i narzucające ostre myślenie o seksie. Akcesoria dla osób bez zahamowań.
  2. Ubrania „neutralne”, eksponujące piękno ciała kobiecego i męskiego, ale nienarzucające jednego nurtu uprawiania seksu. Są dobrze dopasowane, ale zakrywają pewne obszary ciała i pozostawiają miejsce na domysły. Często stosowane do BDSM.
  3. Ubrania delikatne, bez wyraźnego nawiązania seksualnego, ale stworzone ze skóry i przywodzące na myśl seks ostry i wyuzdany. Idealne do dodania pikanterii w łóżku i długiego uwodzenia partnera. Stosowane przez kobiety.

Podgrzewanie atmosfery sukienką skórzaną

Czasami bowiem znajdzie się takie modele, które w delikatny sposób podkreślają to, co kobieta ma w ciele pięknego, ale nie uchodzą za wyuzdane, ostre czy nawet odważne. Sukienki skórzane Ledapol, sukienki z eko skóry dla „grzecznych dziewczynek”, delikatne, ułożone i skromne są idealnym pretekstem na podgrzewanie atmosfery łóżkowej prze długi czas. Sukienki te są wówczas skromne i z powodzeniem można je założyć na randkę, kiedy cały czas będą kusiły zmysły partnera.

Tego rodzaju kroje sukienek są doskonałe nie tylko na co dzień. Sukienka ze skóry – można jej użyć np. podczas imprezy firmowej, gdy partner wie, że nie ma go przy partnerce i cały dzień myśli o jednym. To doskonały sposób na podgrzanie atmosfery, a zderzenie się pragnień i namiętności po powrocie do domu będzie skutkowało wyjątkowym seksem.

Skórzane sukienki gadżetem erotycznym

Skóra jest uznawana za element pasujący do seksu BDSM. Część sukienek o normalnym kroju, przeznaczonych do łóżka, ale nie zdradzających, kto tu rządzi, może być używana do ostrych zabaw w łóżku. Skórzane sukienki dają bowiem wielkie pole do popisu różnego rodzaju pejczom, uprzężom czy kajdankom. To po prostu gadżet erotyczny najwyższej klasy. Warto z niego korzystać.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry