Jak zdobyć dodatkowe środki finansowe?

Opublikowano: 28 lutego 2016. Kategoria: Wpisy Promowane.

Gwałtowny i bezustanny rozwój rynku w ostatnich latach, nieograniczony dostęp do różnorodnych produktów oraz usług, jak również szeroka i bogata oferta poszczególnych producentów sprawia, że wzrastają potrzeby poszczególnych konsumentów. Pojawiają się kolejne marzenia, pragnienia, plany na przyszłość, inwestycje: nowy samochód, telewizor, zestaw kina domowego, wycieczka za granicę, nowoczesny zestaw mebli do mieszkania, modne ubrania oraz wiele innych. Niestety jedynym, poważnym ograniczeniem może okazać się brak wystarczających środków finansowych, co powoduje, że większość osób z żalem odkłada na bok kolorowy folder biura podróży, z głębokim westchnieniem mija salon samochodowy czy meblowy, obiecując sobie, że spełni swoje pragnienia później.

Kredyt gotówkowy w banku

write-593333_1280Brak oszczędności czy nadwyżek finansowych w portfelu nie musi jednak oznaczać rezygnacji z własnych marzeń oraz planów. Obecnie na rynku finansowym funkcjonuje i aktywnie działa kilkadziesiąt różnorodnych instytucji finansowych, banków oraz instytucji parabankowych, które w swojej ofercie posiadają między innymi nisko oprocentowane pożyczki lub kredyty gotówkowe oraz karty kredytowe. Produkty kredytowe, dostępne na rynku z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem i popularnością wśród poszczególnych grup społecznych. Niestety w przypadku pożyczek lub kredytów gotówkowych, oferowanych przez banki, klienci muszą spełnić szereg różnorodnych warunków, aby uzyskać dodatkowe środki finansowe. Standardem w bankach jest posiadanie przede wszystkim zdolności kredytowej, pozytywnej historii kredytowej, przedstawienie określonych dokumentów takich jak: zaświadczenie potwierdzające źródło osiąganych dochodów oraz ich wysokość i wiele innych. Co więcej ubieganie się o pożyczkę gotówkową banku oznacza konieczność oczekiwania w długich kolejkach. Szereg warunków stawianych przez banki, wysoka prowizja za udzielnie pożyczki gotówkowej, negatywna historia kredytowa dla większości przeciętnych klientów bardzo często stanowi przeszkodę nie do pokonania.

Instytucje parabankowe

W ostatnich latach na rynku finansowym pojawiły się nowoczesne instytucje parabankowe, które oferują między innymi szybkie kredyty przez internet. Potencjalny klient w domowym zaciszu, bez konieczności wychodzenia z domu i biegania po bankach, może poznać szczegółową ofertę pożyczki gotówkowej, zapoznać się z warunkami umowy, porównać konkurencyjną ofertę i wybrać najkorzystniejszą dla siebie propozycję. W przypadku szybkich kredytów przez Internet należy jednak zachować szczególną ostrożność, ponieważ niestety nie brakuje tam oszustów, czyhających na naiwność osób będących w potrzebie. W takiej sytuacji należy zawsze korzystać wyłącznie z usług znanych i renomowanych instytucji parabankowych takich jak chociażby Vivus, która od kilku lat cieszy się ogromnym zaufaniem i lojalnością szerokiej grupy stałych klientów, regularnie korzystających z jej usług. Zdobycie dodatkowych środków przez internet jest niezwykle proste, a co najważniejsze nie wiąże się z koniecznością sprawdzania danych w BIK-u czy przedstawiania dodatkowych dokumentów potwierdzających źródło i wysokość uzyskiwanych dochodów.

Wpisy PromowaneJak zdobyć dodatkowe środki finansowe?

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.