Jakie są skuteczne nośniki reklamy?

Nie tylko treść reklamy jest ważna ale i jej forma. W zalewie różnych gadżetów trudno wybierać, a przecież chodzi o to, żeby przedmiot będący nośnikiem reklamy był widoczny i używany na przestrzeni dłuższego czasu.

Jakie są skuteczne nośniki reklamy? 1

Z pewnością nie spełniają tego warunku drobiazgi używane w biurze – długopisy, ołówki, kartki do notatek czy pendrivy. Giną w wielkiej ilości sobie podobnych i tak naprawdę nikt nie zwraca uwagi na to, co jest napisane na długopisie. Logotyp firmy w takim pomniejszeniu również staje się nieczytelny. Ale przecież jest wyjście z sytuacji – każdy bez wyjątku napije się dobrej kawy lub herbaty. Stojący przy komputerze kubek reklamowy z nadrukiem z pewnością zwróci na siebie uwagę nie tylko jednej osoby. Estetycznie wykonany może stać się tym ulubionym co zapewni reklamie nieprzerwaną oglądalność. Kubek reklamowy z nadrukiem może znaleźć się zarówno w pracy jak i w domu.

Gdzie zamówić kubek reklamowy z nadrukiem?

Wyjątkowo bogatą ofertę tego typu przedmiotów posiada firma promoceramics.com. Jest wyspecjalizowana w nietypowej formie reklamy – tworzy reklamy na szkle, ceramice, stali i tworzywach sztucznych – na wszystkim co może być użyte do produkcji zastawy stołowej. Dla promoceramics.com nie ma rzeczy niemożliwych. Rozpatrzy każdy, nawet najbardziej nietypowy czy wręcz szalony pomysł klienta. Po otrzymaniu zapytania przedstawi kilka projektów do wyboru. Oprócz logotypu i nazwy promoceramics.com stworzy również atrakcyjną i przyciągająca wzrok grafikę na wybranym przedmiocie. Firma może poszczycić się bogatym portfolio. Do klientów promoceramics.com należą tak liczące się i znane marki jak PZU, ubezpieczenia Warta, sieć sklepów Żabka i wiele innych. Proceramics.com to firma z tradycjami, związana z istniejącą ponad 200 lat manufakturą Ceramika Tułowice.

Jak może wyglądać kubek reklamowy z nadrukiem?

Oprócz wzoru i grafiki klienci proceramics.com mają możliwość wyboru kształtu i materiału z którego wykonane są kubki reklamowe z nadrukiem. Może być to ceramika, szkło, tworzywo sztuczne lub metal. Sam nadruk może byc wykonany w różnych technologiach takich jak ręczne malowanie, zdobienie wklęsłe zwane potocznie piaskowaniem, malowanie ręczne, kalkomania szklarska, kalkomania LT, nadruk tablicowy oraz barwienie naszkliwne i natryskowe. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać zarówno kształt kubka jak i rodzaj nadruku. Kubek reklamowy z nadrukiem to doskonały pomysł na promocję marki i skuteczna reklamę.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry