Jalou – nowy, kompaktowy telefon Sony Ericsson

Sony Ericsson zaprezentował Jalou, swój nowy telefon, który osadzony jest w obudowie wyciętej na kształt klejnotu. Urządzenie będzie dostępne na wybranych rynkach w czwartym kwartale bieżącego roku.

sony_ericsson_jalouJalou ma 73 mm długości, dzięki czemu ma pasować do najmniejszej torebki lub do kieszeni kurtki. Jest przy tym wyposażony w niezbędne funkcje.

Ustrukturyzowane formy, misternie wykończone krawędzie brył, ukryte głębie i zaakcentowany szlif klejnotów – to niektóre spośród wyłonionych najgorętszych trendów roku 2010. Również na wybiegach można spodziewać się, iż w przyszłym roku zobaczymy głębokie i naturalne kolory klejnotów. Jalou odzwierciedla te trendy swoją formą wyciętą na podobieństwo brylantu, czystymi i ekspresyjnymi liniami oraz różnorodnością wykończeń błyszczących i matowych, które nadają aparatowi głębię. Zespół projektujący chciał, aby telefon odzwierciedlał piękno znalezione w przyrodzie. Poszukiwał struktury, siły i formy w różnych klejnotach mających strukturę kryształu, co zaowocowało stworzeniem tego unikalnego kształtu – powiedział Charles Hunt, główny projektant Jalou w Sony Ericsson.

Jalou jest pierwszym telefonem Sony Ericsson, który posiada licznik kroków Walk Mate. Aplikacja ta zapewne spodoba się osobom dbającym o formę. Telefon ma także interfejs, który automatycznie pokazuje aktualne dla daty znaki zodiaku oraz szczególne wydarzenia przez cały rok. Jalou będzie dostępny w różnych kolorach zainspirowanych klejnotami, w tym: Deep Amethyst, Aquamarine Blue oraz Onyx Black.

W nowym telefonie Jalou chodzi o jego wspaniały wygląd oraz o dzielenie się dobrymi rzeczami, które spotykają nas w życiu. Chcieliśmy stworzyć piękny telefon, bez kompromisów co do stylu lub zawartości. Jest on doskonały dla każdego, kto jest towarzyski, uwielbia modę i chciałby wyprzedzać o krok aktualne trendy. Model ten odznacza się najmodniejszym wzornictwem, dopiero wchodzącym na rynek i jak na tak kompaktowy aparat telefoniczny, posiada on ogromną ilość detali, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – powiedziała Linda Schori, Marketing Business Manager w Sony Ericsson.

Wśród innych funkcji znalazły się: aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix, odtwarzacz muzyczny, kamera wideo, 3G, Bluetooth, wbudowane radio FM i możliwość korzystania z internetu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top