JAMBOX – wyróżniony w konkursie Innowator Śląska

Telewizja JAMBOX została uznana za jeden z najbardziej innowacyjnych produktów obecnych na śląskim rynku w 2008 r. Doceniono połączenie cyfrowej jakości usług telewizyjnych z zaletami mediów internetowych.
JAMBOX to cyfrowa platforma multimedialna stworzona przez Śląską Grupę Telekomunikacyjną, która łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z cyfrową telewizją kablową. Abonenci mają możliwość korzystania z możliwości 3 generacji: interaktywnych gier, internetowych galerii zdjęć PICASA na ekranie telewizora, zamawiania usług przez pilota w czasie rzeczywistym.

Innowacyjność JAMBOX została wyróżniona przez jury konkursu INNOWATOR ŚLĄSKA 2008 organizowanego przez Górnośląską Agencję Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. Poprzez organizację konkursu  agencja chce promować innowacyjność w działalności gospodarczej śląskich firm oraz promować dobre przykłady innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry