Jaramsie.pl – nowy serwis rozrywkowy od GG Network

Od dzisiaj internauci mogą korzystać z nowego serwisu rozrywkowego JaramSie.pl. Portal powstał z myślą o wszystkich tych użytkownikach sieci, którzy chcą znaleźć chwilę wytchnienia przy zabawnych materiałach znalezionych w sieci i lubią się dzielić nimi z innymi. Producentem JaramSie.pl jest spółka GG Network.

JaramSie.pl jest serwisem rozrywkowym, który agreguje szeroko pojętą rozrywkę w jednym miejscu. Użytkownicy mogą polecać zabawne, ciekawe, zaskakujące klipy, obrazki oraz gry. Na każdą treść zamieszczoną w serwisie można zagłosować za pomocą tytułowego buttona „JaramSię”. Zebrane w ten sposób głosy odpowiednio pozycjonują klip, grę w rankingu, którego pierwsze 4 miejsca widoczne są na górze strony, pozostałe widoczne są dopiero po jego rozwinięciu.

Użytkownicy po zarejestrowaniu się mogą tworzyć własne profile z ulubionymi  klipami, obrazkami, grami, które wydadzą im się najciekawsze. Każdy taki profil staje się stroną użytkownika, która funkcjonuje w podstronie o formacie:  NICK.jarasie.pl, np. http://alan.jarasie.pl

Dzięki temu użytkownik w prosty i łatwy sposób może rozsyłać dalej linki znajomym kierując ich bezpośrednio na swój profil – to także aktualna informacja, czym w danej chwili „jara się” ich znajomy. Oprócz tego można w bardzo łatwy sposób polecić swoim znajomym z GG najciekawsze wybrane materiały z serwisu: wystarczy tylko zaznaczyć w boksie z listą kontaktów znajomych, a następnie kliknąć „Poleć” i system bezpośrednio z numeru GG użytkownika wysyła link na numery znajomych, którzy zostali wybrani.

www.jaramsie.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry