Jeden za jeden, czyli wymiana w sieci

Wystartował nowy serwis internetowy machniom.pl. Serwis umożliwia wymienianie się dowolnymi przedmiotami pomiędzy Użytkownikami. Założenie jest proste: jeżeli dziś oddam przedmiot dowolnemu użytkownikowi zarejestrowanemu w serwisie to w zamian mogę pozyskać dowolny interesujący mnie przedmiot od dowolnego użytkownika.
Czas oraz wartość przedmiotów nie gra roli. Oprócz standardowych funkcji, takich jak RSS, SSL, powiadomienia e-mail, wprowadzone zostały także powiadomienia o poszukiwanych przedmiotach za pomocą SMS oraz wewnętrzny system przesyłania wiadomości. Zgłoszenie przedmiotu do wymiany jest bezpłatne. Koszt pobrania przedmiotu to 1 pln, płatne metodą prepaid (przedpłata).

– Działa tu zasada „jeden za jeden” – mówi Wojciech Gralec, twórca serwisu machniom.pl – Oddając przedmiot nie musimy natychmiast szukać czegoś w zamian dla siebie.  Jeśli w danej chwili nic nas nie interesuje, czekamy spokojnie na sprzyjający moment i okazję. Jeśli w serwisie pojawi się przedmiot, który chcielibyśmy mieć, wówczas zgłaszamy chęć pobrania go. Nie przydzielamy Internautom żadnych punktów, ani wirtualnej waluty. Liczy się bilans oddanych i pobranych przedmiotów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top