Już wkrótce: Nowa odsłona serwisu SendSpace.pl

SendSpace.pl, serwis umożliwiający wygodne i bezpieczne przechowywanie i przesyłanie plików za pośrednictwem Internetu, wprowadza liczne nowe funkcjonalności zaprojektowane z myślą o użytkownikach. Dostępne są już pierwsze odsłony wersji beta.

Nowa odsłona serwisu wiąże się ze zmianą układu graficznego strony na bardziej czytelny, dostosowany do wymogów web-usability. Nowością jest zastosowanie w SendSpace.pl technologii AJAX umożliwiającej bezproblemowe zarządzanie serwisem bez konieczności zbędnego odświeżania strony, np. podczas wgrywania plików. Dzięki tej oraz innym wprowadzonym zmianom znacznie uproszczono nawigację po stronie.

W zapowiadanej wersji serwisu nie brakuje też nowych funkcjonalności. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy uzyskają możliwość ustawienia limitu pobrań wgranych przez siebie materiałów. Wykorzystanie ograniczenia ściągnięć automatycznie zablokuje dostęp do pliku. Internauci, którzy wgrywają materiał, przeznaczając go dla określonej z góry liczby znajomych, nie muszą już zatem ponownie logować się na stronie tylko po to, by usunąć wgrany plik. System wyręczy ich, uniemożliwiając kolejne pobrania.

Dodatkowo twórcy Sendspace.pl zapowiadają większe możliwości związane z wgrywaniem materiałów na serwis. Jednorazowo będzie można wgrać dokumenty o łącznej wielkości 1 GB (5×200 MB, choć  plany docelowe mówią nawet o 500 MB na pojedynczy plik).

To jednak nie koniec funkcjonalności, jakie mają pojawić się na stronie. – Z myślą o naszym klientach planujemy m. in. zlikwidowanie strony pośredniczącej w pobieraniu pliku, ustanowienie statystyk ściąganych materiałów oraz udostępnienie powiadomienia SMS o wgranych lub pobranych dokumentach. Dodatkowo, wprowadzamy nieograniczony czas przechowywania plików – informuje Damian Sikora, General Manager TransData Sp. z o. o.
Pierwsza odsłona wersji beta planowana jest w drugiej połowie czerwca.

SendSpace.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top