Kalendarze 2018 – wybierz rozwiązanie dla siebie!

Co roku producenci kalendarzy prześcigają się w pomysłach na innowacyjne rozwiązania stosowane w swoich produktach. Nowe techniki wzornictwa, oryginalne materiały przykuwające wzrok odbiorców czy efekty sensoryczne to tylko kilka z całej gamy propozycji. A jakie trendy będą popularne w przypadku kalendarzy 2018?

Innowacyjne rozwiązania

Lakier wybiórczy UV pozwala uzyskać nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale też bardzo przyjemną w dotyku fakturę. Flokowanie daje projektom wrażenie przestrzenności. Użycie lakieru 3D zapewnia efekt wypukłego reliefu, natomiast lakier piaskowy ma ciekawą strukturę. Wybór odpowiedniej techniki jest kluczowy dla ostatecznej formy projektu.

Spersonalizowane kalendarze 2018

Kalendarze 2018 – wybierz rozwiązanie dla siebie! 1Tym razem niejeden producent kalendarzy postawi na personalizację. W ten sposób na próbę zostanie wystawiona kreatywność klientów, którzy sami będą mogli stworzyć dla siebie czy całej – swojej firmy – unikatowy produkt. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne potrzeby i korzysta z innych rozwiązań. I właśnie dlatego każdy potrzebuje innego kalendarza firmowego, dzięki któremu będzie mógł najoptymalniej zarządzać swoim czasem.

Wiele firm produkujących kalendarze na rok 2018 proponuje swoim klientom możliwość całkowitego ich dopasowania do aktualnych potrzeb firmy. Odbiorcy mogą wybrać nie tylko kolor okładki czy dobrać do niej dekoracyjną gumkę ze wzorem – idealnie wpasowujące się w kolorystykę przedsiębiorstwa – ale też mają szansę zdecydować o elementach graficznych na stronach wewnętrznych, dodać myśl przewodnią, hasło reklamowe czy kod QR. Nie może też zabraknąć loga, które można na przykład umieścić na każdej karcie kalendarza.

Zamawianie kalendarzy

Autorskie kalendarium to rozwiązanie, które sprawdza się również w przypadku mniejszych zamówień. Można zdecydować się np. na zakup osobnych kalendarzy dla poszczególnych działów w firmie. To również bardzo korzystne rozwiązanie, jeśli mowa o zamówieniach na materiały promocyjne. Eleganckie kalendarze na rok 2018 można wręczyć partnerom biznesowym czy stałym klientom.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top