Kampania „Brałeś? Nie jedź!” ponownie w TV i radiach

Spoty zachęcające do bezpiecznej, wolnej od narkotyków jazdy samochodem będą ponownie emitowane w telewizji i radiu. Kampania reklamowa ruszy z początkiem października br. i potrwa do końca miesiąca.
Spoty, zarówno telewizyjny, jak i radiowe w realistyczny sposób pokazują, jak tragiczne mogą być skutki prowadzenia pojazdów pod wpływem środków odurzających, do których zaliczane są także dopalacze. Tak skonstruowana kreacja kampanii jest wynikiem badań przeprowadzonych wśród młodzieży na potrzeby akcji. Wnika z nich bowiem, że to przede wszystkim prowokacyjne, mocne przekazy mają szansę dotrzeć do młodych ludzi i zmusić ich do refleksji nad własnym zachowaniem – mówi Piotr Jabłoński, Dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziała Narkomanii.

W ramach kampanii działa także specjalna strona internetowa rozumwysiada.pl, gdzie można zapoznać się z konsekwencjami zdrowotnymi i prawnymi zażywania narkotyków oraz podzielić się swoją opinią na ten temat.
Kampania Krajowego Biura ds. Przeciwdziała Narkomanii jest odpowiedzią na coraz powszechniejszy problem prowadzenia pojazdów pod wpływem narkotyków, który dotyczy zwłaszcza młodych ludzi między 16 a 25 rokiem życia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry