Karta rabatowa – szereg korzyści za stałą współpracę

Sieci hurtowni walczą o klienta, nic więc dziwnego, że oferują różnego rodzaju promocje oraz starają się przyciągnąć do współpracy na wiele sposobów. Dla przykładu, hurtownie Eurocash Cash&Carry oferują Kartę Rabatową, która daje posiadaczowi szereg korzyści. Jej wyrobienie jest prostą czynnością.

Shopping woman with a credit card looking happy
Shopping woman with a credit card looking happy

Aby stać się posiadaczem kraty rabatowej Eurocash Cash&Carry, należy poinformować o chęci jej posiadania kierownika hurtowni. Po otrzymaniu Karty należy ją zeskanować w InfoPunkcie. Od tego momentu 2% wartości zakupów w Eurocash będzie zwracana jako złotówki na kartę (jednak uwaga – nie obejmuje to cukru, alkoholu oraz kart telefonicznych), a złotówki te można następnie wykorzystywać w postaci 5% rabatu odliczanego od faktury VAT – obejmuje to produkty wszelkiego rodzaju. Dodatkowo, można zbierać złotówki w promocjach indywidualnych z InfoPunktów oraz folderu Eurocash. Można także zyskać promocyjne złotówki poprzez zakup produktów sponsorów w specjalnych akcjach promocyjnych.

Czym jest InfoPunkt? To urządzenie elektroniczne, dzięki któremu każdy klient Eurocash Cash&Carry może korzystać z dodatkowych promocji i rabatów. Każdy loguje się do niego za pomocą swojego indywidualnego numeru NIP, a następnie otrzymuje informacje o zebranych na karcie złotówkach, indywidualnych promocjach, miesięcznych celach zakupowych wraz z poziomem ich postępu oraz o promocjach z aktualnego folderu. Dzięki InfoPunktowi można również drukować informacje o swoich promocjach.

Urządzenia tego typu można znaleźć we wszystkich hurtowniach Eurocash Cash&Carry. Wszystko da się jednak sprawdzić także bez wychodzenia z domu, ponieważ to nowoczesne urządzenie korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez Internet. Można skorzystać z możliwości logowania online, dzięki czemu nie trzeba ruszać się sprzed monitora komputera, aby uzyskać potrzebne informacje.

Klientem Eurocash może zostać każdy właściciel sklepu spożywczego, spożywczo-chemicznego, chemicznego lub monopolowego. Jeśli spełnia się ten warunek, pozostaje tylko odwiedzić najbliższą hurtownię w celu wyrobienia karty rabatowej. Dokładna mapa, ukazująca ich rozmieszczenie na terenie kraju, znajduje się na stronie Eurocash. Nie ma możliwości wyrobienia karty rabatowej za pośrednictwem sieci.

 

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry