Karta rabatowa – szereg korzyści za stałą współpracę

Sieci hurtowni walczą o klienta, nic więc dziwnego, że oferują różnego rodzaju promocje oraz starają się przyciągnąć do współpracy na wiele sposobów. Dla przykładu, hurtownie Eurocash Cash&Carry oferują Kartę Rabatową, która daje posiadaczowi szereg korzyści. Jej wyrobienie jest prostą czynnością.

Shopping woman with a credit card looking happy
Shopping woman with a credit card looking happy

Aby stać się posiadaczem kraty rabatowej Eurocash Cash&Carry, należy poinformować o chęci jej posiadania kierownika hurtowni. Po otrzymaniu Karty należy ją zeskanować w InfoPunkcie. Od tego momentu 2% wartości zakupów w Eurocash będzie zwracana jako złotówki na kartę (jednak uwaga – nie obejmuje to cukru, alkoholu oraz kart telefonicznych), a złotówki te można następnie wykorzystywać w postaci 5% rabatu odliczanego od faktury VAT – obejmuje to produkty wszelkiego rodzaju. Dodatkowo, można zbierać złotówki w promocjach indywidualnych z InfoPunktów oraz folderu Eurocash. Można także zyskać promocyjne złotówki poprzez zakup produktów sponsorów w specjalnych akcjach promocyjnych.

Czym jest InfoPunkt? To urządzenie elektroniczne, dzięki któremu każdy klient Eurocash Cash&Carry może korzystać z dodatkowych promocji i rabatów. Każdy loguje się do niego za pomocą swojego indywidualnego numeru NIP, a następnie otrzymuje informacje o zebranych na karcie złotówkach, indywidualnych promocjach, miesięcznych celach zakupowych wraz z poziomem ich postępu oraz o promocjach z aktualnego folderu. Dzięki InfoPunktowi można również drukować informacje o swoich promocjach.

Urządzenia tego typu można znaleźć we wszystkich hurtowniach Eurocash Cash&Carry. Wszystko da się jednak sprawdzić także bez wychodzenia z domu, ponieważ to nowoczesne urządzenie korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez Internet. Można skorzystać z możliwości logowania online, dzięki czemu nie trzeba ruszać się sprzed monitora komputera, aby uzyskać potrzebne informacje.

Klientem Eurocash może zostać każdy właściciel sklepu spożywczego, spożywczo-chemicznego, chemicznego lub monopolowego. Jeśli spełnia się ten warunek, pozostaje tylko odwiedzić najbliższą hurtownię w celu wyrobienia karty rabatowej. Dokładna mapa, ukazująca ich rozmieszczenie na terenie kraju, znajduje się na stronie Eurocash. Nie ma możliwości wyrobienia karty rabatowej za pośrednictwem sieci.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry