Klienci mBanku otworzyli już ponad 170 tys. rachunków

Opublikowano: 20 grudnia 2001. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Liczba rachunków prowadzonych przez mBank – pierwszy, wirtualny bank w Polsce, detaliczną część BRE Banku SA, przekroczyła w dniu wczorajszym liczbę 170 000. Jednocześnie suma depozytów zgromadzonych przez Klientów mBanku to ponad 990 mln złotych.

mBank zdecydowanie prowadzi w spontanicznym i nieustającym rankingu zorganizowanym przez członków grupy dyskusyjnej pl.biznesbanki. mBank zajął także wysokie – drugie miejsce w ogólnopolskim rankingu banków zorganizowanym dla Czytelników Super Expressu.

mBank wprowadził dodatkowy mechanizm zwiększający bezpieczeństwo korzystania z serwisu transakcyjnego. Jest to identyfikacja połączeń komputera Klienta z mBankiem za pomocą unikalnych, tymczasowych plików typu “cookie”. Mechanizm ten podnosi bezbłędność identyfikacji unikalnej sesji (połączenia) komputera Klienta z serwisem transakcyjnym mBanku.

Ponad trzy tysiące Klientów mBanku posiada już eKARTĘ – najbezpieczniejszą, wirtualną kartę płatniczą Visa mBanku. Karta pozwala na dokonywanie zakupów przez Internet (sklepy wirtualne), do składania zamówień pocztowych “mail orders” i telefonicznych “telephone orders”. Wydawana jest właścicielom i pełnomocnikom ogólnym rachunku eKONTO. Wydzielenie środków z rachunku eKONTO na specjalne subkonto zapewnia bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunku

http://www.mbank.com.pl

Sylwester KozakKlienci mBanku otworzyli już ponad 170 tys. rachunków

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.