Kłopoty finansowe w przedsiębiorstwie? Pożyczka bez BIK dla firm to ciekawe rozwiązanie!

Prowadzisz działalność gospodarczą już od dłuższego czasu, ale sytuacja na rynku spowodowała, że masz kłopoty z utrzymaniem płynności finansowej? A może jako przedsiębiorca zalegałeś już ze spłatą kredytów firmowych, co skutkowało pojawieniem się negatywnych wpisów w BIK i innych bazach dłużników? W takim razie jedynym rozwiązaniem na pozyskanie dodatkowych środków dla firmy będą pożyczki bez BIK. Sprawdź, na jakie warunki finansowania możesz liczyć.

Kłopoty finansowe w przedsiębiorstwie? Pożyczka bez BIK dla firm to ciekawe rozwiązanie! 1

Pożyczki bez BIK dla firm – co to takiego?

Pożyczki dla przedsiębiorców bez sprawdzania BIK i innych baz dłużników to oferty finansowania przeznaczone dla firm, które miały w przeszłości problemy z terminową spłatą zadłużeń. Jeśli kłopoty finansowe skutkowały nadmiernymi opóźnieniami w spłatach, np. kredytów, może okazać się, że pozyskanie wsparcia finansowego w banku przez takiego przedsiębiorcę będzie po prostu niemożliwe.

Najlepsze oferty pożyczek firmowych bez BIK i nie tylko? Znajdziesz je tutaj: https://wspieramyfirmy.pl/pozyczki-dla-firm/.

Udzielane przez instytucje pozabankowe pożyczki dla firm bez BIK nie generują potrzeby przedstawiania zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami z Urzędu Skarbowego lub ZUS. Warto też dodać, iż wnioskując o takie finansowanie dla swojego przedsiębiorstwa unikniesz konieczności sprawdzania takich baz, jak:

  • Biuro Informacji Kredytowej,
  • Krajowy Rejestr Dłużników,
  • Biuro Informacji Gospodarczej.

Kiedy warto skorzystać z oferty pożyczki dla firmy bez BIK?

Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z oferty pożyczek firmowych bez BIK zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na utrzymanie bieżącej działalności gospodarczej lub inny cel związany z prowadzeniem biznesu. Oczywiście nawet jeśli nie figurujesz w bazach dłużników także możesz ubiegać się o pożyczki bez BIK dla firmy. To doskonała opcja, aby spłacić aktualne zobowiązania wobec kontrahentów lub pracowników, a także, aby utrzymać chwilowo zaburzoną płynność finansową.

Pożyczki dla firm bez BIK – jak wybrać najlepszą ofertę?

Chcesz wybrać najkorzystniejszą formę finansowania dla swojego przedsiębiorstwa? Zanim złożysz wniosek w konkretnej instytucji pozabankowej, koniecznie weź pod uwagę takie kwestie, jak:

  • maksymalna kwota pożyczki,
  • okres spłaty,
  • RRSO,
  • oprocentowanie,
  • dodatkowe koszty okołopożyczkowe,
  • aktualne promocje firmy pożyczkowej.

Dopiero po uwzględnieniu tych kwestii będziesz w stanie wybrać najciekawszą ofertę finansowania dla swojego przedsiębiorstwa. Pożyczki dla firm bez BIK udzielane przez firmy niezwiązane z bankami występują w formie pożyczki pod zastaw, inwestycyjnej lub ratalnej. W zależności od wybranej opcji możesz liczyć na zupełnie inne warunki finansowania – finalnie wszystko zależy od tego, jakie jest zapotrzebowanie na dodatkową gotówkę w Twojej firmie.

Gdzie szukać ofert pożyczek bez BIK dla przedsiębiorców?

Najlepsze oferty pożyczek dla firm bez BIK znajdziesz przede wszystkim na stronach internetowych instytucji pozabankowych. Możesz też skorzystać z pomocy eksperta w biurze kredytowym, gdzie nie tylko porównasz wiele ofert finansowania bez weryfikacji baz dla przedsiębiorców, ale także szybciej dopełnisz niezbędnych formalności. Pamiętaj! Jeśli Twoja firma ma negatywną historię kredytową i nagłe kłopoty finansowe – pożyczka firmowa bez BIK może okazać się doskonałym wyjściem, by chwilowo wspomóc budżet i uniknąć dalszych problemów finansowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry