Kolczyki z masą perłową – przepiękna biżuteria damska

Zazwyczaj dojrzałe kobiety wybierają kolczyki perły. Natomiast kolczyki z masą perłową zakładają młodsze dziewczyny czy nastolatki. To nie tylko elegancka biżuteria, ale także subtelna ozdoba ucha. Przepięknie prezentuje się one w srebrze, jak i złocie. Randka, rodzinna okoliczność typu wesele, komunia czy chrzciny, spotkanie biznesowe lub spotkanie z przyjaciółkami to idealne okazje, aby założyć kolczyki z masą perłową.

Kolczyki z masą perłową – przepiękna biżuteria damska 1

Do czego można dopasować kolczyki z masą perłową?

Kolczyki z masą perłową rewelacyjnie będą prezentowały się przy głębokich dekoltach, w kształcie łódki oraz golfach. Co więcej, będą przepiękną biżuterią damską, która będzie dopełniała przyległe sukienki oraz zwiewne bluzeczki i eleganckie koszule. Przy kołnierzach w stylu stójki warto postawić na perły na sztyft, aprzy dekoltach odkrywających kawałek klatki piersiowej – wiszące kolczyki z masą perłową. Ponadto biżuteria ta będzie dobrze komponowała się z pastelowymi kolorami, jak i ciemnym granatem czy klasyczną czernią.

Modele kolczyków z masą perłową

Modeli kolczyków z masą perłową jest wiele. Każda kobieta możne znaleźć coś dla siebie. Co więcej, jest to dobry wybór eleganckiej biżuterii, który warto dopasować do kreacji na wesele, randkę, biznesowe spotkanie czy inną wyjątkową okoliczność. Kolczyki z masą perłową są naprawdę szykowne! Ich przepiękne wzory prezentowane są zazwyczaj jako:

 • przyuszne srebrne na sztyft,
 • przyuszne pozłacane na sztyft,
 • pozłacane wiszące,
 • srebrne wiszące,
 • pozłacane małe koła na sztyft,
 • srebrne małe koła na sztyft,
 • pozłacane duże koła,
 • srebrne duże koła,
 • pozłacane gładkie koła,
 • pozłacane półkola na sztyft,
 • pozłacane półkola a sztyft,
 • i wiele innych.

Do jakiego kształtu twarzy wybrać kolczyki z masą perłową?

Kolczyki z masą perłową najlepiej będą prezentowały się przy buzi w kształcie owalnym oraz kwadratowym. Aby zachwycać wyglądem, warto wybrać długie wiszące kolczyki z elementem masy perłowej do owalnej buzi, a przyuszne, subtelne perełki do kwadratowej. W takich kombinacjach będą one bardzo wyraziste, a zarazem oddawały blask kobiecej urody.

Kolczyki perły na prezent

Kolczyki z masą perłową sprawdzą się idealnie jako prezent na każdą okazję! Może być to I Komunia Święta, randka, rocznica, urodziny czy świętowanie innego sukcesu. Kobiety takie jak mama, babcia, siostra, przyjaciółka czy ukochana z pewnością docenią te kolczyki. Warto jedynie wybrać model, odpowiedni kształt oraz kolor srebra lub złota, w zależności, jaką biżuterię noszą na co dzień.

Dlaczego warto wybrać kolczyki z masą perłową?

Kolczyki z masą perłową uznawana jest za elegancką, subtelną oraz klasyczną biżuterię. Z tego względu perły cieszą się niesłabnącą popularnością. Warto posiadać je w swojej szkatułce, aby założyć te kolczyki na odpowiednią okazję. Co więcej, ta damska biżuteria nie musi być droga, jakby się zdawało. Wystarczy wybrać masę perłową i sklep jubilerski, który tworzy minimalistyczne kolczyki, które dopełniają urodę. Perły nie muszą się rzucać w oczy, mogą być po prostu przepięknym i eleganckim dodatkiem.

Źródło zdjęć: unsplash.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top