Kolejne wydawnictwa współpracują z Nexto.pl

Opublikowano: 9 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Firma Nexto.pl podpisała umowy o współpracy z zaliczającymi się do czołówki polskich instytucji wydawniczych firmami Znak, Świat Książki oraz Publicat.

Zarówno Znak jak i Świat Książki oraz Grupa Publicat to marki rozpoznawalne na rodzimym rynku wydawniczym od wielu lat. Co roku wydają setki tytułów, wśród których znaleźć można publikacje najpopularniejszych w Polsce oraz na świecie autorów. Niedługo będą one dostępne również poprzez wszystkie kanały dystrybucji firmy Nexto.pl.

Współpraca umożliwi wydawnictwom sprzedaż ebooków oraz audiobooków nie tylko w serwisie Nexto.pl, ale również w tysiącach sklepów należących do sieci Nextranet oraz w otwartym niedawno sklepie internetowym operatora sieci komórkowej Plus – Plusoczytelnia.pl.

– Coraz więcej wydawnictw dostrzega potrzebę wejścia na rynek nowych mediów – mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, spółki prowadzącej serwis Nexto.pl. Nasza firma zapewni im najszerszy dostęp do klientów, zróżnicowane kanały sprzedaży oraz najlepszą obsługę popartą największym na rynku doświadczeniem w zakresie dystrybucji publikacji elektronicznych – dodaje Roszkowski.

Umowy obejmują nie tylko współpracę przy sprzedaży publikacji, ale również przy premierach nowości wydawniczych oraz organizacji akcji promocyjnych i konkursów dla czytelników.

Hanna LaskowskaKolejne wydawnictwa współpracują z Nexto.pl

Podziel się!

O autorze

hania