Kolejny serwis randkowy

Opublikowano: 12 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

W dniu 06.11.2002 pojawił się na rynku nowy serwis rozrywkowy eRandki.pl. Serwis koncentruje się wyłącznie na tematyce randek, romansów i kojarzenia par w Internecie. Jest on adresowany do młodych ludzi traktujących zawieranie nowych znajomości, jako dobrą zabawę.

Na świecie, z usług podobnych serwisów korzysta kilkadziesiąt milionów osób – za pośrednictwem jednego z nich zawarto 1,3 tys. małżeństw i setki tysięcy mniej zobowiązujących związków.

„Nasz serwis to miejsce gdzie ludzie szanują ludzi. U nas każdy znajdzie coś co go zainteresuje. Oprócz ciekawych osób, nasi użytkownicy mogą znaleźć ciekawe informacje ze świata filmu, książki, muzyki, kuchni, sprawdzić swój horoskop czy biorytm. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszych stron i wprowadzeniem nowych elementów. Mamy ambicję stać się numerem 1 w Europie Środkowej w ciągu roku” – twierdzą przedstawiciele serwisu.

Obecnie serwis ma pond 2.000 zarejestrowanych użytkowników.

http://www.erandki.pl

Sylwester KozakKolejny serwis randkowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.