Konferencja Polish Network Operators’ Group

Już 16 i 17 marcahotelu Marriott w Warszawie rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – szósta edycja konferencji Polish Network Operators’ Group! Operatorzy sieciowi, administratorzy, przedstawiciele firm wdrożeniowych i dostawcy treści będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Na uczestników PLNOG czekają cztery niezależne ścieżki profesjonalnych wykładów, panele dyskusyjne i warsztaty. Do tej pory swój udział w konferencji potwierdziły między innymi takie osobistości jak Martin Levy, Sandra Bras, Frank Laforsch czy Christian Kaufmann. Z agendą spotkania można zapoznać się na stronie: plnog.pl/spotkanie-6-marzec/agenda.

Konferencja Polish Network Operators’ Group 1W trakcie najbliższego spotkania PLNOG, w dniach 14-15 i 18-20 marca organizatorzy proponują szereg wyjątkowych warsztatów prowadzonych między innymi przez specjalistów z Cisco Systems Polska – technologicznego partnera konferencji. Zagadnienia związane z sieciami IPv6, VPN, MPLS czy protokołem BGP zostaną przedstawione w sposób przejrzysty i profesjonalny. Warsztaty dotyczące bezpieczeństwa, przeprowadzą przedstawiciele firmy FORTINET. Z pełną ofertą warsztatów można zapoznać się na stronie: plnog.pl/spotkanie-6-marzec/warsztaty.

Dodatkowo organizatorzy spotkania ogłosili konkurs na motto, motyw i maskotkę konferencji PLNOG. Na zwycięzców czekają darmowe wejściówki i inne nagrody. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do połowy marca. Najlepsze motto, motyw o raz maskotka zostaną wybrane przez Komitet i Radę PLNOG. Zwycięskie pomysły zostaną wykorzystane w ramach najbliższej marcowej lub też kolejnej – październikowej edycji PLNOG. Szczegóły na temat konkursu na stronie plnog.pl.

Cel konferencji to między innymi budowanie i wzmacnianie silnej społeczności zaangażowanej w podnoszenie kwalifikacji oraz wspólne, ponadpodziałowe rozwiązywanie problemów branży sieciowej. Osiągać go można nie tylko dzięki całodziennym dyskusjom prowadzonym  w luźnej atmosferze, ale również podczas tradycyjnych, wieczornych spotkań integracyjnych. Tym razem do dyspozycji uczestników przygotowano klub Arco, gdzie między innymi będzie można wziąć udział w turnieju bowlingowym i pobawić się przy dobrej muzyce.

Wszelkie informacje na temat konferencji PLNOG są na bieżąco uaktualniane na stronie plnog.pl. Dla czytelników e-biznes organizatorzy przygotowali specjalny rabat na uczestnictwo w konferencji w wysokości 15 proc.. Podczas rejestracji, w okienku “kod rabatowy” wystarczy wpisać hasło: e-biznes_15. Rejestracji można dokonywać pod adresem rejestracja.plnog.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry