Konferencja RadomIT

Opublikowano: 21 października 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Już w najbliższy wtorek, 26 października, odbędzie się po raz piąty konferencja RadomIT. Wydarzenie jest całkowicie darmowe, a wstęp dla pierwszych 320 osób – wolny.

Co będzie można usłyszeć na tej konferencji? Będą poruszane tematy związane z pozycjonowaniem (SEO), głównie pozycjonowaniem linków. Zostanie również omówione zagadnienie mediów społecznych w e-commerce.

Konferencja RadomIT 118-letnia Ola Sitarka, która utworzyła już kilka serwisów internetowych, które generują jej zyski podzieli się z uczestnikami konkretami swej działalności. Na koniec Jakub Cyran przeprowadzi wywiad z Michałem Brańskim, właścicielem o2.pl (tlen.pl, pudelek.pl).

Po oficjalnej część (ok. 2 godziny) w pobliskim klubie, w luźnej atmosferze, prowadzone będą inspirujące rozmowy. Będzie to okazja by porozmawiać z prelegentami.

RadomIT v5
26 październik 2010 r.
WSH ul. Traugutta 61, Aula główna

Więcej na www.radomit.pl i www.facebook.com/radomit

Dawid ZarazińskiKonferencja RadomIT

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.