Konferencje.pl dla organizatorów spotkań

Z początkiem września pod adresem www.konferencje.pl uruchomiony został nowy serwis branży konferencyjo-eventowej. Strona zawiera min. zaawansowaną wyszukiwarkę obiektów konferencyjnych, katalog prestiżowych miejsc oraz interaktywną mapę lokalizacji na terenie całej Polski.
– Nie jest to pierwsza strona oferująca wyszukiwanie obiektów konferencyjnych, ale pierwsza, która została stworzona przez samych organizatorów konferencji. Do katalogu dodajemy tylko te miejsca, które możemy polecić na podstawie siedmioletniego doświadczenia w branży. Nie pobieramy opłat za wpis, dzięki czemu w naszym serwisie można znaleźć nie tylko luksusowe hotele i centra konferencyjne, ale też muzea, teatry, uczelnie i inne niekomercyjne miejsca – mówi Michał Stradomski Meeting Planner z agencji Nobell Congressing i  redaktor serwisu.

Dzięki portalowi użytkownicy mogą znacznie skrócić proces wyboru obiektu. Wystarczy wpisać żądaną lokalizację oraz ilość osób na konferencję, bankiet i nocleg a wyszukiwarka pokaże wszystkie miejsca spełniające podane kryteria. Wyniki można segregować i zawężać a na koniec porównać i wydrukować szczegółowe parametry obiektów. Później jednym kliknięciem wysłać do wszystkich prośbę o wstępną rezerwację. Cały proces jest szybki i wygodny.

W serwisie pojawiają się ponadto aktualności branżowe oraz powstaje baza wiedzy związana z wykorzystaniem eventów i konferencji w działaniach promocyjnych i szkoleniowych firm i instytucji.

www.konferencje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry