Korek.pl najlepszą domeną tygodnia [Ciekawe domeny]

To już czwarty wpis z cyklu “Ciekawe Domeny”, w którym prezentujemy nasze propozycje domen, które możecie kupić na rynku wtórnym. Dziś przyglądamy się kategorii Motoryzacja. Uruchamiacie projekt w tej branży? Świetnie! Zapraszamy do lektury!

Na Aftermarket znajdziemy blisko 5 tys. domen w tej kategorii, na premium.pl nie znajdziemy dedykowanej kategorii – domeny znajdziemy w kilku miejscach. Jest to jedna z bardziej popularnych kategorii – czy jednak przekłada się to na jakość?

ID-100212698W tej kategorii bez trudu znajdziemy domeny wycenione na 1 mln zł, nie będziemy tu ich jednak podawać. Są ciekawe, ale w naszej ocenie warte nie więcej niż kilkanaście tysięcy złotych. Z domen bardzo drogich, ale ciekawych na pewno wyróżnia się motomarket.pl – cena blisko 150 tys. zł niestety znacznie ogranicza grono potencjalnych nabywców. Świetną nazwą jest również dobrydojazd.pl (34,5 tys. zł) z przeznaczeniem na różnego rodzaju akcje promocyjne. Inną dobrą nazwą na projekt związany z motoryzacją jest korek.pl (14,8 tys zł) i to właśnie ta nazwa w tym tygodniu jest najciekawsza w naszej ocenie. Kolejną propozycją jest motozabytki.pl (3,5 tys. zł) czy gieldamoto.pl (1,9 tys. zł).

Na naszym rynku ostatnio pojawiło się sporo serwisów oferujących zamawianie taksówek – czy są jeszcze ciekawe nazwy? Znaleźliśmy taxitaxi.pl (1,9 tys. zł) i tutaxi.pl wyceniane na 40 zł w aukcji.

W segmencie domen tańszych warto przyjrzeć się z pewnością nazwom autauzywane.eu (50 zł), wyscigowka.pl (50 zł) czy tanianawigacja.pl (50 zł). Obecnie na aukcji znajdziemy również świetną domenę szyba.pl w cenie 200 zł.

W tej kategorii z pewnością znajdziemy dużo domen drogich i bardzo drogich. Zdecydowana większość jest nieciekawa lub po prostu zbyt droga. Może więc warto poszukać na rynku pierwotnym ciekawej nazwy?

Autorem zdjęcia jest suphakit73.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top