Korzyści wynikające z prywatnej opieki medycznej.

Osoby, które zmagają się z jakimiś chorobami, lub potrzebują częstych konsultacji medycznych, różnego rodzaju badań doskonale wiedzą jak ciężko jest otrzymać nawet niezbędne świadczenia zdając się tylko na łaskę powszechnego systemu ubezpieczeń zdrowotnych. Pomimo, iż zalecenia są jasno postawione, terminy kiedy danie świadczenie lub konsultacja może być udzielona nie mają nic wspólnego z czasem kiedy pacjent naprawdę ich potrzebuje. O ile nie są to ciężkie przypadki, istnieje szansa, że uda się bez większych problemów doczekać umówionej kilka miesięcy wcześniej wizyty, gorzej zaczyna się robić kiedy stan się pogarsza.

Korzyści wynikające z prywatnej opieki medycznej. 1

Zwykle niecierpliwość nie daje nam czekać do końca i decydujemy się skorzystać z usługi medycznej prywatnie. Jednakże jak wiadomo, prywatna wizyta może wiązać się z ze skierowaniem na badania które również będzie w pełni płatne przez nas. Dlatego warto się zastanowić, czy nie lepiej byłoby skorzystać z pakietów medycznych (do porównania w serwisie Zdrowie w Firmie), które oferują szereg usług w ramach jednej opłaty. Warto ponegocjować z przełożonym, aby jako formę wynagrodzenia zastosował właśnie pakiety medyczne, gdyż przy większej ilości osób zgłoszonych do takiego ubezpieczenia zdrowotnego jego koszty są o wiele bardziej atrakcyjne.

Opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin

Dzięki skorzystaniu z oferty prywatnych centrów medycznych pacjenci zyskują dostęp do szerokiego grona specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ponadto trzeba zwrócić uwagę, iż czas oczekiwania na konsultację u lekarza specjalisty jest o wiele krótszy niż w placówkach publicznych. Skierowania na badania wystawiane przez takiego lekarza mogą być realizowane właśnie w tej placówce. W zależności od rodzaju pakietu zakres badań, które są bezpłatne może być różny, jednakże i tak gwarantowany jest szybszy dostęp do tego rodzaju usług. Ponadto w większości placówek dostęp do wyników badań może być przez Internet, gdzie pacjenci mogą również uzyskać komentarz danych wyników przez lekarza. Zadowolenie pracowników, którzy otrzymają benefit od pracodawcy w formie pakietu medycznego na pewno będzie skutkować wynikami osiąganymi w pracy.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry