Korzystaj z e-narzędzi dla Twojej firmy na telefonie

Już działa aplikacja mobilna Firmowy Warsztat Finansowy (FWF), która umożliwia korzystanie z narzędzi online do przeprowadzenia analiz procesów biznesowych dla MŚP.

fwf_500Pod adresem www.e-fwf.pl firmy już od pół roku mogą korzystać z bezpłatnych narzędzi służących do przeprowadzenia analiz procesów biznesowych. Teraz dostęp do nich jest jeszcze łatwiejszy, bo za pomocą telefonu. Aby skorzystać z tej możliwości należy zainstalować darmową aplikację mobilną FWF. Aplikacja przystosowana jest zarówno do telefonów z systemem IOS jak i Android. Możemy pobrać ją z AppStore lub Google Play wpisując „Firmowy Warsztat Finansowy” w wyszukiwarkę aplikacji.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, a co najważniejsze intuicyjna. Całość podzielona jest na trzy części: przewodnik po FWF, profil użytkownika i listę narzędzi. W pierwszej znajdziemy informacje o Firmowym Warsztacie Finansowym, instrukcję korzystania z portalu i narzędzi. W części poświęconej profilowi użytkownika możemy zmieniać informacje o naszej firmie i edytować szczegółowe dane. Wreszcie w części trzeciej bezpośrednio skorzystać z e-narzędzi dostępnych na portalu.

A wybór narzędzi jest ogromny. Portal wystartował z 25 podstawowymi, bezpłatnymi narzędziami takimi jak analiza finansowa, sprzedażowa, obliczanie progu rentowności czy weryfikowania kontrahenta. Liczba ta stale się jednak powiększa dzięki zamieszczaniu przez Twórców nowych narzędzi. Kreacja nowych narzędzi odbywa się poprzez gotowe szablony, które zamieniają modele analityczne na narzędzia online. W tej chwili do dyspozycji zarejestrowanych firm są 34 e-narzędzia. Aby z nich skorzystać, należy wprowadzić wymagane dane, a system sam przygotowuje dla nas raport końcowy.

Portal powstał dzięki wsparciu funduszy europejskich z programu Innowacyjna Gospodarka. Jest całkowicie dostępny z poziomu komputerów, posiadających dostęp do Internetu pod adresem www.e-fwf.pl.

Pobierz aplikację z Google Play.

Pobierz aplikację z AppStore.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry