Korzystne warunki pożyczki dla studentów w Szybka Gotówka

Studenci to młodzi ludzie, którzy znajdują się na początku swojej długiej drogi zawodowej. Zanim rozpoczną karierę w wybranej przez siebie branży, muszą dokończyć edukację, odbyć kilka praktyk i staży, które zazwyczaj nie są zbyt dobrze płatne. Powoduje to częste kłopoty finansowe. Na szczęście w momencie ich wystąpienia, mogą liczyć na pomoc firm pożyczkowych takich jak Szybka Gotówka, która przygotowała specjalne warunki dla osób studiujących.

Pożyczki w 15 minut dla studentów

Korzystne warunki pożyczki dla studentów w Szybka Gotówka 1Większość młodych ludzi nie posiada stałego źródła dochodów. Studenci najczęściej utrzymują się z kiepsko opłacanych staży lub zatrudniają się na część etatu w firmach, które umożliwiają im pogodzenie pracy z nauką. Część z nich otrzymuje  również stypendium. Stawia ich to na przegranej pozycji w konfrontacji z większością banków. Niskie dochody i bardzo młody wiek powodują, że otrzymanie kredytu, czy uruchomienie linii kredytowej staje się niemożliwe. Również firmy pożyczkowe niechętnie decydują się na współpracę ze studentami.

Na szczęście są firmy, które rozumieją, jak ważne jest wsparcie finansowe dla młodych ludzi i nie odmawiają im go. Na stronie szybkagotowka.pl/pozyczka-dla-studenta jest możliwość złożenia wniosku wszystkim osobom, które:

  • Osiągnęły pełnoletność
  • Legitymują się polskim dowodem osobistym i numerem PESEL
  • Nie posiadają żadnych niespłaconych zobowiązań finansowych
  • Posiadają jakiekolwiek, niekoniecznie wysokie dochody

Tak preferencyjne warunki pozwalają na otrzymanie pożyczki nawet osobom, które dopiero ukończyły 18 lat, są zatrudnione w niepełnym wymiarze godzin i nie posiadają umowy o pracę na czas nieokreślony. Ponadto, nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów, takich jak zaświadczenie o zatrudnieniu, czy dochodach, wyciąg z konta itp. Jedynym potrzebnym dokumentem jest dowód osobisty. Składanie wniosku w całości odbywa się przez Internet, a jego weryfikacja przebiega bardzo szybko i sprawnie. Zazwyczaj, pieniądze trafiają na konto klientów jeszcze w ten sam dzień.

Ty decydujesz ile i na jak długo pożyczasz

Szybka Gotówka oferuje swoim klientom możliwość samodzielnego określenia ile pieniędzy i na jaki okres potrzebują. Każdy może pożyczyć od 100 zł do 7 000 zł, przy okresie spłaty równym 7, 14 lub 30 dniom. Pozwala to na dostosowanie warunków chwilówki do własnych potrzeb i możliwości. Dodatkowo pierwsza pożyczka zawsze jest darmowa. RRSO wynosi 0%, co oznacza, że pożyczona kwota nie jest obciążona żadnymi ukrytymi kosztami. Każdy, kto się na nią zdecyduje, będzie zobowiązany do oddania dokładnie takiej kwoty, jaką pożyczył. Dzięki temu młodzi ludzie chcący skorzystać z oferty, nie będą narażeni na ponoszenie wyższych kosztów.

Studenci z pewnością docenią szybkość, z jaką mogą otrzymać pieniądze oraz minimum formalności i jasne zasady.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top