Krakowski Rynek – pierwsze blipujące miejsce w Polsce

Od wczoraj pod adresem http://krakowskirynek.blip.pl można na bieżąco obserwować wydarzenia na krakowskim Rynku, miejscu o wyjątkowym znaczeniu historycznym, społecznym i kulturalnym nie tylko dla Krakowa, ale i całego kraju.

Kraków oprócz “miejskiej” strony blipowej ma od dzisiaj swoje “gadające” miejsce – mówi Paweł Krawczyk z Urzędu Miasta Krakowa – I to nie byle jakie, bo sam Rynek Główny, który  powie o imprezach na jego płycie, podzieli się spostrzeżeniami i zarzuci ciekawostkami na swój temat. Jesteśmy pierwsi w Polsce i cieszy nas to, że to inni będą się na nas wzorować.

Rynek to miejsce wyjątkowe, gdzie w Krakowie odbywają się festiwale, imprezy, koncerty, targi i spotkania. Oprócz informacji o wydarzeniach  odbywających się na Rynku, użytkownicy obserwujący Rynek na Blipie, będą mogli – a jakże – posłuchać o 12:00 hejnału z Wieży Mariackiej. Na profilu znajdą się także zdjęcia ciekawych miejsc, oraz mnóstwo  ciekawostek dotyczących Rynku, znajdujących się na nim budowli, zabytków i jego mieszkańców. Blip będzie stałym źródłem najnowszych informacji z centrum życia kulturalnego Krakowa.

http://krakowskirynek.blip.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry