Krakowski Rynek – pierwsze blipujące miejsce w Polsce

Od wczoraj pod adresem http://krakowskirynek.blip.pl można na bieżąco obserwować wydarzenia na krakowskim Rynku, miejscu o wyjątkowym znaczeniu historycznym, społecznym i kulturalnym nie tylko dla Krakowa, ale i całego kraju.

Kraków oprócz “miejskiej” strony blipowej ma od dzisiaj swoje “gadające” miejsce – mówi Paweł Krawczyk z Urzędu Miasta Krakowa – I to nie byle jakie, bo sam Rynek Główny, który  powie o imprezach na jego płycie, podzieli się spostrzeżeniami i zarzuci ciekawostkami na swój temat. Jesteśmy pierwsi w Polsce i cieszy nas to, że to inni będą się na nas wzorować.

Rynek to miejsce wyjątkowe, gdzie w Krakowie odbywają się festiwale, imprezy, koncerty, targi i spotkania. Oprócz informacji o wydarzeniach  odbywających się na Rynku, użytkownicy obserwujący Rynek na Blipie, będą mogli – a jakże – posłuchać o 12:00 hejnału z Wieży Mariackiej. Na profilu znajdą się także zdjęcia ciekawych miejsc, oraz mnóstwo  ciekawostek dotyczących Rynku, znajdujących się na nim budowli, zabytków i jego mieszkańców. Blip będzie stałym źródłem najnowszych informacji z centrum życia kulturalnego Krakowa.

http://krakowskirynek.blip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry