Krakvet nr 1 w Polsce

Istniejący od 2006 roku zoologiczny sklep internetowy śmiało wszedł  na rynek i stał się najbardziej rozpoznawalną marką w branży. Czołową pozycje w rankingu zawdzięcza zespołowi specjalistów, którzy o zwierzętach wiedzą wszystko oraz ludziom łączących zasady e-biznesu i szacunek dla klienta. W ten sposób przez ostatnie 10 lat Krakvet stał się nr 1 w Polsce i robi wszystko aby utrzymać swoją pozycje o czym świadczą m.in. zwycięstwo w rankingu Opineo.pl czy trzykrotne wyróżnienie tytułem Gazeli Biznesu.

Inżynier informatyki Marek Batko oraz lekarz weterynarii Jarosław Orzeł połączyli swoje siły i wiedzę, dzięki czemu oferta sklepu Krakvet jest w pełni profesjonalna, bogata, dobrana do odpowiednich potrzeb, a przy tym dostępna w najlepszy możliwy sposób – przez Internet. Krakvet to polska firma całkowicie z polskim kapitałem, co budzi zaufanie, ale także zobowiązuje. Sukces sklepu najlepiej opisują liczby: 10 tys. produktów w ofercie, ponad 500 tys. klientów oraz przeszło 75 tys. zamówień miesięcznie. Firma działając w przestrzeni e-commerce konsekwentnie udoskonala swoje oferty, tak aby być atrakcyjna w oczach klienta i przede wszystkim spełniać wszystkie jego oczekiwania. Praktyczne rozwiązania w sprzedaży oraz dostarczaniu produktów to ogromna zaleta korzystania z usług sklepu. Bogaty asortyment kompletowany pod czujnym okiem specjalistów, gwarantuje, że klienci znajdą wszystko czego potrzebują ich pupile, niezależnie czy są to psy, koty, papugi czy inne zwierzęta domowe. Sklep oferuje produkty z różnych działów od najpopularniejszych czworonogów, po strefę produktów dla rybek czy mniejszych zwierząt, a nawet terrarystykę. Użytkownicy cenią sobie przede wszystkim szeroki wybór artykułów, bardzo dobre promocje zwłaszcza dla stałych klientów, najlepsze ceny w Polsce oraz szybką i bezpieczną dostawę.

Jako pierwszy ze sklepów internetowych w branży zoologicznej przy zastosowaniu najnowszych technologii stawia na bezpośredni kontakt z kupującymi. Dużym zainteresowaniem cieszy się bezpłatny czat online z lekarzami weterynarii, którzy służą dobrą radą oraz z przedstawicielami handlowymi, którzy wiedzą wszystko o specyfice oferowanych przez Krakvet artykułów oraz odpowiedzą na każde pytanie dotyczące realizacji zamówień . Krakvet nie przestaje zaskakiwać o czym świadczy nieustanny rozwój oraz wprowadzanie najnowszych technologii nie tylko w sferze e-commerce, ale również w kwestii technicznych udogodnień. W 2013 roku z myślą o ulepszeniu dystrybucji a także magazynowaniu produktów wybudowano nowoczesne Centrum Logistyczne, w którym sztab profesjonalistów czuwa nad płynnością dokonywanych zleceń. Jest to przykład dynamicznej reakcji na nieustannie rosnące potrzeby klienta.

Dużą sławę Krakvet zyskał poprzez wprowadzenie w życie różnego rodzaju projektów. „Akademia Krakvet” to cykliczne, rozpoczęte w 2015 roku bezpłatne szkolenia psów prowadzone przez wykwalifikowanych behawiorystów dla 50 uczestników. Projekt miał na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy psem a jego właścicielem. Zajęcia prowadzono przez miesiąc w taki sposób, aby zrozumieć i wykorzystać więź, która istnieje pomiędzy zwierzęciem a człowiekiem. W ten sposób powstała pierwsza bezpłatna szkoła tresury dla psów w Polsce.

Firma Krakvet nie stroni również od akcji charytatywnych. Od kilku lat współpracuje z krakowskim schroniskiem dostarczając co miesiąc podopiecznym kilkaset kilogramów karmy bardzo dobrej jakości oraz wygodne legowiska. Jeden z projektów „Pomoc dla schronisk” to comiesięczne głosowanie na dowolne schronisko, które otrzymuje zapas karmy. Akcja jest możliwa dzięki hojności klientów, którzy poprzez internetowy system mają możliwość rezygnacji z rabatów na rzecz pomocy dla schronisk. Zazwyczaj jest to suma ok. 13 tysięcy złotych dzięki, którym czworonogi otrzymują spore zapasy pożywienia. Krakvet pomaga także znaleźć dom opuszczonym zwierzakom prowadząc akcję pod nazwą „Przygarnij mnie”.

Nagrody przyznawane firmie Krakvet poparte są ogromny zaufaniem i poparciem ze strony klientów. Coroczny ranking sklepów internetowych Opineo.pl rozstrzygany jest na podstawie opinii konsumentów. Konkurencja jest niemała, ponieważ w konkursie startuje 250 przedsiębiorstw, co jedynie świadczy o sporym zadowoleniu z usług Krakvetu. Na przychylność klientów wpłynął poziom obsługi, łatwość i szybkość realizowanych zamówień oraz najlepsza jakość oferowanych produktów. Krakvet skradł serce kupujących i został doceniony lokatom lidera. Z kolei prężny rozwój oraz systematyczne wprowadzanie nowinek technologicznych wpłynęło na trzykrotne przyznanie firmie Krakvet tytułu gazeli Biznesu przyznawanej przez Plus Biznesu. Największy i najlepszy e-sklep zoologiczny w naszym kraju to z pewnością Krakvet – nr 1 w Polsce.


krakvet2

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry