Kreatury przyznane – zwycięża „Żyrafa, żyrafa, bałwanek”

Po nominacji bez niespodzianek – zwycięża Żyrafa, żyrafa, bałwanek. “Żyrafa, żyrafa, bałwanek” – to nagrodzony Kreaturą w kategorii Internet/multimedia pomysł agencji reklamowej Opus B na promocję numeru informacyjnego 118 118, marki należącej do Eniro Polska.

Kampania numeru 118 118, pt. „żyrafa, żyrafa, bałwanek” skierowana była do użytkowników telefonów komórkowych, osób aktywnych, lubiących łatwe rozwiązania. Komunikaty reklamowe obecne były w prasie i Internecie, stworzony został także zabawny film wirusowy.

Numer 118 118 oprócz danych teleadresowych firm i instytucji z całej Polski, oferuje usługi
lokalizacyjne typu: „znajdź najbliżej bankomat” czy „jak dojechać do danej firmy”. Informacje udzielane są przez specjalnie przeszkolonych konsultantów, korzystających z aktualnych baz danych, m.in. Panorama Firm, lokalizatory mapowe, Internet.

Niestandardowy zapis numeru 118 118 w postaci ikonek i zastosowane w filmie zabawne rymowane anegdoty pomagają zakotwiczyć w pamięci konsumentów numer i jego przeznaczenie oraz wzmocnić świadomość marki.

Film można zobaczyć: pod tym linkiem

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry