Kreatury przyznane – zwycięża „Żyrafa, żyrafa, bałwanek”

Po nominacji bez niespodzianek – zwycięża Żyrafa, żyrafa, bałwanek. „Żyrafa, żyrafa, bałwanek” – to nagrodzony Kreaturą w kategorii Internet/multimedia pomysł agencji reklamowej Opus B na promocję numeru informacyjnego 118 118, marki należącej do Eniro Polska.

Kampania numeru 118 118, pt. „żyrafa, żyrafa, bałwanek” skierowana była do użytkowników telefonów komórkowych, osób aktywnych, lubiących łatwe rozwiązania. Komunikaty reklamowe obecne były w prasie i Internecie, stworzony został także zabawny film wirusowy.

Numer 118 118 oprócz danych teleadresowych firm i instytucji z całej Polski, oferuje usługi
lokalizacyjne typu: „znajdź najbliżej bankomat” czy „jak dojechać do danej firmy”. Informacje udzielane są przez specjalnie przeszkolonych konsultantów, korzystających z aktualnych baz danych, m.in. Panorama Firm, lokalizatory mapowe, Internet.

Niestandardowy zapis numeru 118 118 w postaci ikonek i zastosowane w filmie zabawne rymowane anegdoty pomagają zakotwiczyć w pamięci konsumentów numer i jego przeznaczenie oraz wzmocnić świadomość marki.

Film można zobaczyć: pod tym linkiem

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry