Kredyt samochodowy z niską ratą – na czym polega?

Niejeden z nas marzy o pięknym, nowym samochodzie prosto z salonu. Niestety nie każdy ma odwagę zrealizować swoje marzenia. Tymczasem, dzięki ofertom banków, na rynku dostępny jest kredyt samochodowy, który pozwala na regularną zmianę samochodu przy stosunkowo niskich miesięcznych ratach. Poznaj kredyt na auto, który jest prawdziwą rewolucją na rynku!

Elastyczny kredyt samochodowy – na czym polega?

Kredyt samochodowy z niską ratą - na czym polega? 1Dziś technika rozwija się tak szybko, że często zanim klienci zdążą spłacić kredyt samochodowy za jedno auto, na rynku pojawia się kolejna jego wersja – bardziej ekonomiczna, bezpieczniejsza czy wygodniejsza. Z tego względu nie ma sensu inwestować w samochód i wiązać się z nim na długie lata tradycyjnym kredytem samochodowym. Dziś kredyt samochodowy powinien przypominać abonament, który po określonej liczbie lat spłacania pozwala jego użytkownikowi na decyzję:

  • czy wykupić swoje auto do końca i przejąć je na własność,
  • czy też oddać je po określonym czasie w rozliczeniu i wziąć kolejny, nowy pojazd.

Tak powstał kredyt samochodowy, w którym wysokość miesięcznej raty zależna jest od wartości, którą użytkowany pojazd z miesiąca na miesiąc traci. Takie podejście umożliwia obniżenie wysokości rat kredytu samochodowego praktycznie do minimum.

Dowiedz się więcej o kredycie z niskimi miesięcznymi ratami i samodzielnie oblicz swoją ratę: https://kalkulator.vwbank.pl/vw

Kredyt samochodowy z minimalnymi ratami

Na takiej zasadzie funkcjonuje SEAT Kredyt Moc Niskich Rat. Dzięki niemu np. SEAT-a Aronę użytkować można za 519 zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że jest to świetnej jakości crossover, który doskonale sprawdzi się w roli auta wielozadaniowego, cena absolutnie nie jest wygórowana. Co więcej, w ratę kredytu przez pierwszy rok wliczony jest także pakiet ubezpieczeniowy o wartości 2 480 zł.

Kalkulator rat kredytu samochodowego ułatwia decyzję

Na stronie marki SEAT (w ramach SEAT Financial Services) dostępny jest kalkulator rat kredytu samochodowego, dzięki któremu w prosty sposób można ustalić parametry kredytu, tak aby jak najbardziej dostosować wysokość miesięcznej raty do swoich możliwości. Wystarczy zmienić wartości takich parametrów, jak:

  • długość okresu kredytowania,
  • wysokość wkładu własnego,
  • zakres rocznego limitu kilometrów,

aby kalkulator automatycznie podał szacowaną wysokość raty kredytu samochodowego. Co więcej, wszelkie procedury związane z udzieleniem kredytu załatwiane są bezpośrednio u dealera w salonie, co również znacznie upraszcza procedurę nabycia pojazdu. Po zakończeniu okresu kredytowania użytkownik takiego samochodu nie będzie miał problemów z jego zbyciem (jeśli oczywiście będzie chciał sprzedać pojazd i nie spłacać jego wartości do końca), ponieważ kredytodawca gwarantuje odkupienie auta.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry