Krówki reklamowe – dlaczego warto wybrać krówki z logo firmy?

Krówki reklamowe, czyli spersonalizowane krówki z logo firmy to rozwiązanie dla marek, które chcą wzmocnić więzi i relacje ze swoimi klientami.

Krówki reklamowe - dlaczego warto wybrać krówki z logo firmy? 1

Krówki reklamowe – co to jest?

Krówki reklamowe to produkt cieszący się coraz większym zainteresowaniem na polskim rynku. Czym są krówki reklamowe? To cukierki, które bardzo przypominają znane od lat krówki, tyle tylko, że posiadają spersonalizowane, samodzielnie zaprojektowane opakowania.

Przestrzeń reklamowa w krówkach to przede wszystkim etykieta zewnętrzna, na której najczęściej zamieszczany jest logotyp. Kolejnym elementem jest opakowanie wewnętrzne, które stanowi świetne miejsce na treść w formie tekstu. Dodatkowym sposobem na zwiększenie przestrzeni dla spersonalizowanych elementów jest zewnętrzne opakowanie na krówki reklamowe – na przykład papierowe pudełko, nowoczesny kuferek, słoik czy opakowanie w formie bombonierki.

Krówki reklamowe - dlaczego warto wybrać krówki z logo firmy? 2

Ile kosztują krówki z logo firmy?

Przyjrzyjmy się przykładowym cenom za krówki z logo firmy w podziale na wielkość zamówienia.

Kilogramowe zamówienie to koszt około 48-50 złotych (za około 70 krówek). Zamówienie na 5 kilogramów to koszt na poziomie 150-160 złotych (za około 350 cukierków). Jeżeli zdecydujemy się na znacznie większą ilość krówek z logo firmy – dla przykładu, 10 kilogramów – za zamówienie zapłacimy około 270 złotych (około 700 krówek z logo). Największe zamówienia mogą liczyć na przykład 50 kg (1200 PLN i ok. 3500 cukierków), 80 kg (ok. 1850 PLN i około 5600 krówek z logo), 100 kg (2200 PLN i ok. 7000 krówek).

Jeżeli krówki z logo firmy nie będą prezentowane pojedynczo, warto zapoznać się również z kosztem różnych opakowań. W zależności od okoliczności, w jakich chcemy prezentować krówki, za opakowanie może służyć na przykład: spersonalizowane papierowe pudełko (zestaw 10 szt. to koszt ok. 100 złotych), mała puszka z logo firmy (koszt ok. 50 zł), spersonalizowane opakowanie w formie bombonierki z samodzielnie opracowanym projektem (koszt ok. 170-180 zł).

Krówki reklamowe - dlaczego warto wybrać krówki z logo firmy? 3

Ogólny trend na polskim rynku pokazuje, że krówki reklamowe to produkt wybierany coraz częściej przez małe i duże marki. Na fenomen słodkich cukierków pracuje wieloletnia tradycja zamiłowania do krówek i niepowtarzalny smak – to połączenie, które sprawia, że krówki stają się bezkonkurencyjnym “gadżetem” promocyjnym.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top