KRS dla Firm – nowe usługi dla spółek z o.o.

Przed Tobą ważne decyzje biznesowe – nowa spółka, nowy inwestor lub kadencja zarządu Twojej spółki za chwilę się kończy? Potrzebujesz pomocy szybko, pewnie i możliwie bez zbędnych spotkań. Z pomocą przychodzi innowacyjny portal KRS dla Firm. Stworzony z myślą o tym, że biznes wymaga szczególnego zarządzania, a bezpieczne otoczenie prawne jest priorytetowe.

Przed Tobą ważne decyzje biznesowe – nowa spółka, nowy inwestor lub kadencja zarządu Twojej spółki za chwilę się kończy? Potrzebujesz pomocy szybko, pewnie i możliwie bez zbędnych spotkań. Z pomocą przychodzi innowacyjny portal KRS dla Firm. Stworzony z myślą o tym, że biznes wymaga szczególnego zarządzania, a bezpieczne otoczenie prawne jest priorytetowe.

Powstanie portalu

KRS dla Firm – nowe usługi dla spółek z o.o. 1KRS dla Firm powstał w wyniku wielu rozmów z klientami i obserwacji rynku przez kilka ostatnich lat. Założyciel portalu – Patrycja Sobczak, wskazuje, że potrzebę istnienia takiego rozwiązania na rynku wskazywali sami klienci. Większość spraw spółki można omówić mailowo lub telefonicznie, a spotkania zajmują dużo czasu dla obu stron. Portal przyspiesza jeszcze jedno – podjęcie decyzji czego nasza spółka potrzebuje.

Istnieją tacy Klienci, którzy od początku wiedzą czego chcą np. chcą sprzedać udziały/spółkę i potrzebują wsparcia, by przeprowadzić ich przez proces od przygotowania projektów umów aż do złożenia w KRS. Istnieją również tacy, którzy zgłaszają się z pytaniem, czy od strony korporacyjnej jest konieczność dokonania jakichś czynności. Dla pierwszej grupy klientów na portalu wyróżniono kilkanaście najpopularniejszych usług, które są systematycznie rozszerzane o nowe. Istnieje także możliwość konsultacji przez stronę bądź telefonicznie w dogodnym dla klienta terminie.

Do kogo jest skierowany KRS dla Firm?

Przede wszystkim do tych wszystkich, którzy prowadzą lub chcą prowadzić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością  lub też myślą o przekształceniu działalności w inną formę prawną. Po drugie do tych przedsiębiorców, którzy chcą czuć, że ich biznes jest prowadzony bezpiecznie i zgodnie z prawem. Ze względu na odpowiedzialność zarządu za zobowiązania spółki, warto by sprawy korporacyjne były prowadzone przez profesjonalistów z doświadczeniem w tej branży. KRS dla Firm doradza zawsze optymalnie i analizuje sprawy kompleksowo, kierując się profesjonalizmem i wysoką jakością.

Dlaczego KRS dla Firm?

Obsługa prawna spółki wymaga dużego doświadczenia i znajomości prawa w praktyce, nie w teorii. Skorzystanie z usług KRS dla Firm jest niezwykle szybkie i wygodne. Każda usługa ma wskazaną z góry cenę. Portal ma certyfikat SSL i bezpieczne płatności. Wysoka jakość usług jest potwierdzana przez wielu stałych i powracających klientów. Usługi można zamawiać przez całą dobę i z każdego miejsca na świecie.

Jeśli zastanawiasz się:

  • jaka jest odpowiedzialność wspólników spółki z o.o.,
  • czym jest spółka z o.o. w organizacji,
  • na czym polega podwójne opodatkowanie spółki,
  • czy spółka z o.o. może funkcjonować bez zarządu,
  • dlaczego spółka z o.o. jest komplementariuszem w spółce komandytowej,
  • czy spółka z o.o. może być jednoosobowa,
  • czy pomożemy Ci założyć spółkę z o.o. przez internet,
  • jaka jest różnica między spółką z o.o. a spółką komandytową,
  • jaka jest odpowiedzialność prezesa spółki z o.o.,
  • czym jest spółka w organizacji,

na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na portalu https://krsdlafirm.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry