Krzyżówki w Wirtualnej Polsce

Opublikowano: 27 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Ponad pięćset pięćdziesiąt krzyżówek o różnym stopniu trudności udostępniła użytkownikom Wirtualna Polska. Ze wszystkich funkcjonalności serwisu korzystać można po uiszczeniu niewielkiego abonamentu. Pełen dostęp do bazy krzyżówek możliwy jest już za około 20 groszy dziennie.

Szaradzista samodzielnie definiuje stopień trudności krzyżówki oraz typ rozwiązywanego zadania. Może rywalizować z innymi graczami o punkty, przyznawane za szybkie i poprawne rozwiązanie szarady. Im wyższy stopień trudności, tym większa ilość otrzymanych punktów.

Baza krzyżówek jest stale rozbudowywana o nowe zagadki literowe. Codziennie na głównej stronie witryny prezentowana jest bezpłatna „Krzyżówka dnia”.

http://krzyzowki.wp.pl

Sylwester KozakKrzyżówki w Wirtualnej Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.