Kupuj najlepsze amortyzatory w iParts.pl!

Opublikowano: 12 września 2014. Kategoria: Wpisy Promowane.

W ofercie sklepu motoryzacyjnego iParts.pl możesz znaleźć najlepsze amortyzatory samochodowe do większości marek i modeli aut dostępnych na rynku. Pochodzą one od liderów rynku części zamiennych, którzy cieszą się ogromnym zaufaniem wśród mechaników oraz kierowców. Wśród producentów amortyzatorów w ofercie sklepu iParts.pl można znaleźć takie marki jak Bilstein, Gabriel, Kayaba, Monroe, Sachs, czy TRW. Wszystkie produkty dostępne w iParts.pl są nowe, fabrycznie zapakowane i objęte dedykowanym okresem gwarancyjnym – od 12 do 36 miesięcy.

Amortyzatory kluczem do bezpiecznej jazdy
iparts2

Dlaczego prawidłowy stan amortyzatorów samochodowych jest kluczowy dla bezpiecznej podróży samochodem? Uszkodzone amortyzatory nie gwarantują właściwej przyczepności do opony do jezdni, co może uniemożliwić stabilną jazdę samochodem. Liczne testy przeprowadzone na samochodach z uszkodzonymi amortyzatorami jednoznacznie podkreślają, że takie auta charakteryzują się znacznie wydłużoną drogą hamowania, co może mieć kluczowe znaczenie w przypadku gdy np. na jezdni niespodziewanie pojawi się pieszy. Dodatkowo niesprawne amortyzatory mogą mieć bezpośredni wpływ na działanie systemu ABS, który jest kluczowy w zakresie sprawnego hamowania pojazdem.

Tylko oryginalne amortyzatory, do 40% taniej!

Asortyment sklepu internetowego iParts.pl składa się wyłącznie z oryginalnych amortyzatorów samochodowych w najniższych cenach. Części dostępne w iParts.pl są niekiedy nawet o 40% tańsze w porównaniu z ASO, a nie odbiegają od nich od strony jakościowej.

Sprawdź ofertę amortyzatorów w iParts.pl!

Wpisy PromowaneKupuj najlepsze amortyzatory w iParts.pl!

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.