Kursy elektroniczne Thomson NETg i Certyfikat CNE Novell’a

Thomson NETg zakończył aktualizację kursów elektronicznych, które pozwalają przygotować się do egzaminów składających się na ścieżkę certyfikującą Novell CNE NetWare 5.

CNE (Certified Novell Engineer) jest jednym z certyfikatów potwierdzających znajomość oprogramowania Novell. Ścieżka certyfikująca CNE dla Novell Netware 5 składa się z kilku egzaminów. Kursy elektroniczne stanowią jedno z narzędzi pozwalających skutecznie przygotować do egzaminów organizowanych przez Novella.

Certyfikat CNE gwarantuje potwierdzenie umiejętności, które pozwalają na efektywne prowadzenie procesu obsługi technicznej produktów firmy Novell. Należy do nich tworzenie internetowej infrastruktury przedsiębiorstwa, czyli budowa sieci, planowanie, instalacja i konfiguracja środowiska sieciowego oraz uaktualnianie systemu i usprawnianie drukowania w sieci, a także zarządzanie sieciowymi bazami danych.

Materiał zawarty w kursach elektronicznych Thomson NETg został zweryfikowany z materiałami szkoleniowymi korporacji Novell. Wspomniana procedura opracowywania materiałów jest gwarantem zgodności materiału z wymaganymi na egzaminie wiadomościami. Dzięki temu użytkownicy będą mieć dostęp do aktualnych i odpowiadających potrzebom inżynierów, elektronicznych materiałów edukacyjnych.

Kursy elektroniczne Thomson NETg przygotowujące do egzaminów certyfikujących umożliwiają naukę umiejętności praktycznych w symulowanej aplikacji. Budowa kursów elektronicznych Thomson NETg i możliwość wygenerowania indywidualnej ścieżki szkolenia pozwala na skoncentrowanie się na tych aspektach, które sprawiają studentowi najwięcej problemów.

http://www.wiedzanet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry