Kwatery pracownicze dla Twoich pracowników – sprawdź ofertę Twoje-Kwatery.pl!

Prowadzisz firmę i zatrudniasz wielu pracowników? Realizujesz inwestycje, które odbywają się z daleka od siedziby? Zapewnij jak najlepsze warunki noclegowe i postaw na kwatery pracownicze, aby zadbać o efektywność podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Kwatery pracownicze dla Twoich pracowników – sprawdź ofertę Twoje-Kwatery.pl! 1

Dlaczego wybór kwater pracowniczych ma takie znaczenie?

Kilkudniowe szkolenia, przeniesienie inwestycji w inną lokalizację albo odbywanie obowiązków służbowych z daleka od siedziby to częste sytuacje, w których logistyka odgrywa dużą rolę. Transport pracowników to nie tylko duży koszt, ale także strata czasu. Kiedy pracownicy mogliby odpoczywać, oglądać telewizję czy jeść posiłek, są zmuszeni do siedzenia w samochodzie, pociągu czy też autobusie. Właśnie dlatego warto wybrać hostele dla pracowników, które gwarantują nocleg i miejsce do wypoczynku.

Wybierz takie kwatery pracownicze, które znajdują się w pobliżu inwestycji czy też firmy. Przemyśl, jak będzie wyglądać transport do konkretnego punktu. Z reguły noclegi znajdują się blisko przystanków, punktów usługowych i gastronomicznych, dlatego nie stanowi to problemu dla zakwaterowanych. Czasem też firmy decydują się na wynajem autobusu, który zawozi pracowników każdego dnia do wybranego miejsca. W takiej sytuacji warto wybrać taki obiekt, który ma parking. 

Oczywiście noclegi pracownicze można wynająć na różny czas. To pobyty kilkudniowe lub kilkumiesięczne, w zależności od potrzeb. Co ciekawe, w jednym budynku może przebywać kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób. Mogą być one związane z jednym pracodawcą, ale niekoniecznie. Tym różnią się kwatery pracownicze od hotelu. Przebywają w nich osoby, które muszą spełniać swoje obowiązki zawodowe z daleka od miejsca zamieszkania, a także świadczą usługi w ramach outsourcingu. Pokoje są też przystosowane do osób z zagranicy, a w dodatku firma Twoje-Kwatery.pl pomaga zalegalizować ich pobyt w Polsce.

Kwatery pracownicze dla Twoich pracowników – sprawdź ofertę Twoje-Kwatery.pl! 2

Noclegi pracownicze o wysokim standardzie

Firma Twoje-Kwatery.pl ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu noclegów dla pracowników. Obiekty znajdują się zarówno w większych miastach, w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach czy w mniejszych miejscowościach. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować lokalizację do potrzeb danej firmy. Jeśli jednak pracodawca potrzebuje obiektu usytuowanego w innym miejscu, nie ma problemu. Wystarczy skontaktować się z firmą za pomocą formularza, aby ustalić taką możliwość. 

Szeroka oferta noclegowa to duży plus, ale nie jedyny aspekt, o który warto zadbać. Kwatery pracownicze powinny nie tylko spełniać wymogi prawne pod względem wyposażenia, ale przede wszystkim być komfortowe. To miejsce, do którego trafiają osoby zmęczone, dlatego musi być przystosowane do odpoczynku i relaksu. Wygodne łóżko, stół, krzesła czy telewizor to absolutne minimum. Poza tym komfortowe warunki muszą panować także w łazience. W jednym pomieszczeniu znajduje się zazwyczaj kilka osób. Firma Twoje-Kwatery udostępnia pokoje o wysokim standardzie, w których nie przebywa jednocześnie więcej niż 4 pracowników. 

Szczegółowa oferta noclegów pracowniczych jest dostępna na stronie internetowej: https://twoje-kwatery.pl/

Noclegi pracownicze z aneksem kuchennym to kolejne duże udogodnienie. Pracownicy mogą odgrzać domowe obiady, a także zdecydować się na własnoręczne przygotowanie posiłków. Poczują wtedy przyjemną atmosferę, która sprzyja relaksowi. 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry