Lawson Software: Co tym razem zmalował kotek?

Lawson Software wraca na ekrany monitorów wraz ze swoim kreskówkowym bohaterem, Larsem Lawsonem, tym razem w przededniu Świąt Bożego Narodzenia. Lawson opublikował dziś animowany klip wideo z najlepszymi świątecznymi życzeniami dla wszystkich widzów. W nowym filmie występują dobrze już znane internautom postaci z pierwszej kreskówki, która pojawiła się we wrześniu.

Nowy film Lawsona pod tytułem “Merry Catmas” opowiada o perypetiach Larsa Lawsona, który stara się pomóc swojemu klientowi w rozwiązaniu jednego z kluczowych dla niego problemów. Tym razem nie chodzi jednak o zdjęcie kotka z drzewa, a o zawieszenie świątecznych dekoracji w towarzystwie nieco zbyt aktywnego, wspomnianego już futrzaka.

– Strona z naszym pierwszym filmem w krótkim czasie zanotowała ponad 20 tysięcy odsłon. Mam nadzieję, że nowa produkcja będzie się cieszyć jeszcze większa popularnością – stwierdził Travis White, wiceprezes Lawson Software ds. marketingu. – Portale, na których można zamieszczać pliki wideo, stają się także świetnym nośnikiem niestandardowej reklamy. Mamy nadzieję, że ponownie uda nam się rozbawić ludzi i sprawić, że zechcą przesłać link do filmu swoim znajomym i współpracownikom – dodał Travis White.

Oprócz aspektu rozrywkowego, nowy film stanowi także wsparcie dla fundacji WorldVision, która pomaga dzieciom i rodzinom żyjącym w biedzie w blisko 100 krajach. Lawson zadeklarował, że wpłaci na konto tej organizacji darowiznę, której wielkość zostanie pomnożona przez liczbę odsłon witryny z animacją.

Najnowsze wideo Lawsona można zobaczyć na stronie www.lawson.com/greetings, a także na wielu portalach oferujących usługę darmowego udostępniania plików filmowych, takich jak YouTube czy Yahoo Videos. Pierwszy film z Larsem Lawsonem jest wciąż dostępny na stronie www.lawson.com/rescuethecat.

www.lawson.com/greetings

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top