Licyto.pl – nowy serwis aukcyjny

Ruszył serwis aukcyjny Licyto.pl. Serwis wykorzystuje pomysł oparty na płaceniu za czas spędzony na aukcji a nie podbicia. Licyto.pl daje możliwość uczestniczenia w kilku aukcjach jednocześnie w ramach jednego trzyminutowego pakietu za 5.90 zł. Właścicielem serwisu Licyto.pl jest firma VIP z Kalisza.
Serwis oferuje 8 kategorii produktowych (m.in. RTV/AGD, sprzęt komputerowy czy telefony, ale też zabawki oraz asortyment z zakresu zdrowia i urody). Serwis oferuje wyłącznie fabrycznie nowe produkty z gwarancją producenta. Licytki, czyli pakiety minut do wykorzystania na aucjach, można nabyć m.in. za pomocą wygodnych doładowań przez sms lub wykupując pakiety na stronie www.licyto.pl

„Pierwsi wprowadziliśmy system aukcyjny, w którym użytkownicy płacą za czas. Pierwsi dajemy możliwość uczestniczenia w kilku aukcjach jednocześnie. Uznaliśmy, że jest to najbardziej wiarygodna oraz uczciwa forma licytacji w czasie rzeczywistym. Nasza propozycja to krok milowy w tego typu rozwiązaniach aukcji internetowych. Wszyscy Użytkownicy Licyto.pl maja równe szanse przy licytacji ” – mówi Piotr Łuczak, właściciel firmy VIP.

„Serwis aukcyjny to bez wątpienia tanie zakupy i wielke emocje,  którym jednak nie trzeba tak bardzo ulegać. Warto podejść do licytacji startegicznie i zaplanować kwotę jaką możemy poświęcić na licytację. W końcu aukcję może wygrać tylko jedna osoba.” – dodaje Piotr Łuczak.

Pakiet 3 minut kosztuje na Licyto.pl 5.90 zł. Uzytkownik ma mozliwość licytowania wybranych przez siebie towarów nawet na 3 aukcjach jedocześnie. Licyto.pl zastosowało również blokadę najwyższej oferty – nie można licytować do momentu przebicia przez innego uczestnika. Dodatkowo na Licyto.pl automat można ustawić tylko na jednej licytacji. Oznacza to, że na pozostałych aukcjach musimy grać ręcznie. W ten sposób, zdaniem właściciela, wszyscy użytkownicy Licyto.pl mają równe szanse na wygraną, a osoba z dużą ilością pakietów nie może ustawiać wszędzie automatów.

Licyto.pl planuje systematycznie zwiększać ilość aukcji, które kończą się jednocześnie. Strategia rozwoju przewiduje sprzedaż produktów na duża skalę  nie tylko na rynku polskim.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry