Link do Ellerta dzięki NG Interactive

Opublikowano: 22 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja interaktywna Next Generation Interactive stworzyła nowe serwisy WWW firmy przewozowej Link Sp. z o.o. i drukarni Ellert Sp. z o.o. Oba serwisy mają charakter informacyjny. W celu usprawnienia komunikacji poprzez Internet oba rozwiązania zostały wyposażone w autorski system zarządzania treścią NG Content On-Line, dzięki któremu pracownicy obu firm mogą samodzielnie aktualizować treść swoich serwisów.

Przed agencja NG Interactive postawiono zadanie stworzenia ciekawej kreacji odpowiadającej wyrazistemu wizerunkowi firmy spedycyjnej Link (charakterystyczne czarne ciężarówki z wyrazistą błyskawicą przebiegającą całą kabinę) i nowoczesnemu wizerunkowi firmy Ellert. Z zadania tego Next Generation Interactive wywiązało się z doskonale tworząc ciekawe rozwiązania oparte o technologię Flash i DHTML.

Dla zainteresowanych technologią wydruku drukarnia Ellert udostępnia zdjęcia swojego nowoczesnego parku maszynowego. Całość wizerunku uzupełniają ciekawe i oryginalne tapety i wygaszacze.

Do każdej z firm można wysłać zapytanie ofertowe przez formularz a w wypadku drukarni już niedługo będzie można złożyć zamówienia poprzez sieć.

Oba serwisy zostały wykonane w ciągu trzech tygodni od daty podpisania umowy. Technologie użyte po stronie serwera to PHP i MySQL. Oba serwisy wyposażone są w autorski system zarządzania treścią (CMS) – NG Content On-line.

http://www.ellert.pl
http://www.link.waw.pl

Sylwester KozakLink do Ellerta dzięki NG Interactive

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.