Listopadowy Netcamp

Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży IT, które odbędzie się w czwartek 25 listopada 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie.

Na spotkaniu Maciej Płusa zaprezentuje startup Fitplus.pl – szczeciński projekt biorący udział w tegorocznym Startup School, Karolina Zmitrowicz z Magazynu Core opowie o modelowaniu procesów biznesowych a Jarek Krauz z PIN Consulting pokaże jak legalnie prowadzić biznes w sieci.

Listopadowy Netcamp 1Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie http://www.netcamp.net.pl

Agenda:

1. Sylwetka na plus z pomocą Startup School 2010 – Maciej Płusa, Fitplus.pl
Autorzy opowiedzą o wizji Fitplus.pl – serwisu skupiającego ludzi chcących pracować nad swoim ciałem. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, misja serwisu i wszystko co z nim związane. Poznamy też kulisy Startup School 2010 – rekrutację, korzyści, 3 miesiące sponsorowanych wakacji i ciężkiej pracy. Czyli o co chodzi w  wakacyjnej szkole przedsiębiorczości Rafała Agnieszczaka.

2. Od modelowania do optymalizacji procesów biznesowych – Karolina Zmitrowicz, Magazyn Core
Dowiemy się czym jest proces biznesowy, jak modelować procesy i czemu ma to służyć. Powiemy też jakie problemy z procesami w firmie można odkryć poprzez modelowanie, symulacji procesów metodą optymalizacji i poprawiania przebiegu procesów w firmie.

3. Prawy serwis internetowy – Jarek Krauz, PIN Consulting
Prezentacja będzie dotyczyła prawnych aspektów świadczenia usług drogą elektroniczną czyli mówiąc po ludzku: biznesu w sieci. W przystępny sposób będziemy starali się przekonać słuchaczy, że warto się dobrze zabezpieczyć przed problemami, jakie czyhają  na  wszystkich chętnych do naśladowania Page’a,  Brina czy Zuckerberga. Opowiemy o tym, co należy zrobić a czego robić absolutnie nie wolno, jeśli chodzi o tworzenie dobrego i legalnego biznesu w sieci. Oczywiście bez prawniczego przynudzania.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top