Listopadowy Netcamp

Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży IT, które odbędzie się w czwartek 25 listopada 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie.

Na spotkaniu Maciej Płusa zaprezentuje startup Fitplus.pl – szczeciński projekt biorący udział w tegorocznym Startup School, Karolina Zmitrowicz z Magazynu Core opowie o modelowaniu procesów biznesowych a Jarek Krauz z PIN Consulting pokaże jak legalnie prowadzić biznes w sieci.

Listopadowy Netcamp 1Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie http://www.netcamp.net.pl

Agenda:

1. Sylwetka na plus z pomocą Startup School 2010 – Maciej Płusa, Fitplus.pl
Autorzy opowiedzą o wizji Fitplus.pl – serwisu skupiającego ludzi chcących pracować nad swoim ciałem. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, misja serwisu i wszystko co z nim związane. Poznamy też kulisy Startup School 2010 – rekrutację, korzyści, 3 miesiące sponsorowanych wakacji i ciężkiej pracy. Czyli o co chodzi w  wakacyjnej szkole przedsiębiorczości Rafała Agnieszczaka.

2. Od modelowania do optymalizacji procesów biznesowych – Karolina Zmitrowicz, Magazyn Core
Dowiemy się czym jest proces biznesowy, jak modelować procesy i czemu ma to służyć. Powiemy też jakie problemy z procesami w firmie można odkryć poprzez modelowanie, symulacji procesów metodą optymalizacji i poprawiania przebiegu procesów w firmie.

3. Prawy serwis internetowy – Jarek Krauz, PIN Consulting
Prezentacja będzie dotyczyła prawnych aspektów świadczenia usług drogą elektroniczną czyli mówiąc po ludzku: biznesu w sieci. W przystępny sposób będziemy starali się przekonać słuchaczy, że warto się dobrze zabezpieczyć przed problemami, jakie czyhają  na  wszystkich chętnych do naśladowania Page’a,  Brina czy Zuckerberga. Opowiemy o tym, co należy zrobić a czego robić absolutnie nie wolno, jeśli chodzi o tworzenie dobrego i legalnego biznesu w sieci. Oczywiście bez prawniczego przynudzania.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry