Logitech ułatwia zamieszczanie plików na YouTube

Opublikowano: 14 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

14 listopada br. Logitech, oficjalny partner serwisu YouTube Video Toolbox, w zakresie kamer internetowych, ogłosił dzisiaj, że usługa szybkiego wysyłania plików do serwisu YouTube, pojawi się w najnowszej wersji oprogramowania Logitech QuickCam (wersja 11.5).
Dzięki temu, udostępnianie plików wideo za pośrednictwem najpopularniejszej tego typu strony internetowej stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
– YouTube jest uznawany za najpopularniejszą platformę dzielenia się plikami wideo w internecie, a wielu użytkowników kamer Logitech tworzy jego zawartość – mówi Gina Clark, general manager and vice president of Logitech’s Internet Communications business unit. – Nowy przycisk YouTube, pozwalający jednym kliknięciem przesłać wideo do serwisu YouTube, wzbogaca najnowszą wersje oprogramowania QuickCam.

Wraz z oprogramowaniem QuickCam, w wersji 11.5, w dolnej części interfejsu QuickCapture pojawi się przycisk wysyłania wideo do YouTube. Kiedy użytkownik będzie gotowy do umieszczenia w YouTube swojego wideo, nagranego kamerą Logitech, musi jedynie zaznaczyć ten plik i kliknąć przycisk YouTube. Na ekranie pojawi się drugie okno, w celu uzupełnienia informacji o klipie – tytułu, krótkiego opisu, kategorii wideo, a także haseł, według których wideo będzie wyszukiwane. (Konto użytkownika YouTube oraz dostęp do internetu są niezbędne, aby zamieścić wideo.) Po wprowadzeniu informacji o pliku, użytkownikowi YouTube pozostaje kliknąć przycisk Upload Video i nagranie zostaje natychmiast wysłane na stronę YouTube. Po umieszczeniu klipu w serwisie, użytkownik otrzymuje link do swojego pliku wideo.

Nowe oprogramowanie Logitech QuickCam w wersji 11.5 jest dostępne i możliwe do pobrania ze strony: www.logitech.com/downloads

Hanna LaskowskaLogitech ułatwia zamieszczanie plików na YouTube

Podziel się!

O autorze

hania