Magiczna Mallorca – tu warto być

Krajobraz jak z baśni, cudowne słońce i perfekcyjne plaże — to hiszpańska Mallorca, miejsce, w którym wszystko wygląda jak słodkie marzenie. Niespiesznie płynący czas pozwala na zaczerpnięcie niewyobrażalnej porcji luksusu, która wpisuje się w każdą część dnia i nocy.

Urok i zachwyt

W turkusowo-Magiczna Mallorca - tu warto być 1niebieskiej toni morza można się zakochać, ale pełen ich urok zdradzają liczne, maleńkie zatoczki pozwalające na kameralność i absolutna prywatność. Pieszczone przez miękki złoty piasek stopy zdają się unosić niczym na niebiańskim obłoku — to prawdziwy raj na ziemi, w którym warto spędzić więcej niż kilka dni.

Różnorodność krajobrazu perfekcyjnie wpisuje się w tętno życia samej Mallorki. W otoczeniu skalistych gór i soczystej zieleni toczy się prawdziwe życie, które porywa swoim rytmem turystów. Mallorca to przede wszystkim bogaty rys kulturowy i historyczny. Tradycję tego miejsca można znaleźć niemalże wszędzie, także w wybornej lokalnej kuchni.

Odpoczynek taki, o jakim marzysz

Jeśli ktoś nieustannie szuka miejsca, w którym jego wypoczynek spełniałby indywidualne wymagania, to Mallorca da kres tym poszukiwaniom. Trudno znaleźć tak idealne miejsce, w którym zawarte jest dosłownie wszystko, co składa się na wymarzony urlop.

Na turystów kochających relaks nam morzem czekają piękne, czyste i bajeczne plaże, miłośnicy gór zachwycą się tamtejszym archipelagiem, a podróżnicy i pasjonaci historii znajdą tutaj wiele unikatowych obiektów architektonicznych, zabytków oraz atrakcji kulturalnych.

Kosmopolityczna Mallorca to w istocie miejsce, w którym wypoczynek i aktywność nabiera innego i prawdziwego znaczenia. Śmiało można powiedzieć, że to miasto nie zasypia nigdy, a tym samym oferuje moc atrakcji o każdej porze — począwszy od parków rozrywki po luksusowe nocne kluby.

Hiszpańska fiesta

Hiszpańska Mallorca jest miejscem wiecznej zabawy. Nie bez kozery łączy się ją w wyobraźni z ferią barw i gorącą muzyką. Istotnie to właśnie tutaj możemy stać się uczestnikami niepowtarzalnego przedstawienia, na którym to zabawa jest niekwestionowaną królową. To przede wszystkim festiwale i fiesty, które nie znają ograniczeń w postaci pór roku. Innymi słowy, niezależnie od tego, kiedy przylecimy w to niecodzienne miejsce, możemy być pewni, że powitają nam taniec, muzyka na żywo i wiele atrakcji np. międzynarodowe imprezy sportowe, wyśmienite targi.

Wysublimowane podniebienia

Mallorca słynie z najlepszej kuchni śródziemnomorskiej. Rzeczywiście, to właśnie tutaj możemy zasmakować w wielkim świecie kulinarnym najlepszych na świecie kucharzy. Nowatorskie dania oparte o solidną tradycję są pieszczotą dla każdego, nawet najbardziej wymagającego podniebienia. Do tego wszystkiego dołącza się wyborne, lokalne wino pochodzące wprost z majorskich winnic.

Urlop pełen wrażeń, doprawiony ekstrawagancją-tylko na Mallorca. Słusznie uważa się, że kto raz zakosztował tej rozkoszy, nie będzie chciał innych plaż, innego szumu fal i innej muzyki. To miejsce idealne zarówno dla singli, rodzin, osób kochających spokój jak i pełnię życia.

Artykuł poleca Villa Blue Sky Mallorca

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top