MamBiznes.pl promuje startupy

Trwa organizowana przez portal MamBiznes.pl akcja „Pokaż światu swoją firmę”. Dzięki inicjatywie każda młoda firma ma możliwość bezpłatnej prezentacji swoich produktów i usług na łamach serwisu.

– Chcemy wyjść na przeciw trudnościom jakie młodzi przedsiębiorcy mają z dotarciem ze swoją ofertą do klienta. Cieszy  nas fakt, że zainteresowanie inicjatywą stale rośnie – mówi właściciel serwisu Grzegorz Marynowicz.

Opis i oferta zgłoszonej firmy zostaje zmieszczona na stronie w zakładce „Start-up” a wybrane przedsięwzięcia mają szanse znaleźć się na stronie głównej portalu, który miesięcznie odwiedza 150 000 unikalnych użytkowników.

– Istotną informacją jest to, że dla wszystkich firm, niezależnie od tego w jakiej branży działają znajdzie się miejsce na serwisie. Zależy nam na każdej mikrofirmie dlatego niezależnie czy początkujące przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją statków kosmicznych czy sprzątaniem jego oferta pojawi się na stronie. Od początku w naszym zamyśle było, aby nie dzielić młodych firm na internetowe i pozostałe czy ciekawe i mało innowacyjne. Pod tym względem nasz serwis jest jedynym miejscem w polskim Internecie przeznaczonym dla wszystkich początkujących przedsiębiorców – mówi szef redakcji MamBiznes.pl Łukasz Nomejko

Prezentacja firm to z jednej strony szansa na zdobycie klienta a z drugiej możliwość pozyskania inwestora dla swojego przedsięwzięcia. Zapewne najważniejszą informacją dla młodych firm jest fakt, że usługa ta jest całkowicie bezpłatna.

– Z możliwości przedstawienia swojej firmy szerszemu gronu odbiorców skorzystała już nie mała liczba młodych przedsiębiorców z najróżniejszych branż. Co nas najbardziej cieszy to fakt, że niektóre z mikrofirm dzięki prezentacji swojej oferty pozyskały już pierwsze zlecenia a część z zadowoleniem odnotowała wzrost zainteresowania ich ofertą. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że nasza akcja jest pożyteczna i potrzebna. – mówi Grzegorz Marynowicz.

MamBiznes.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top