Mariusz Ziomecki redaktorem naczelnym Redakcja.pl

Mariusz Ziomecki objął w maju stanowisko redaktora naczelnego serwisu Redakcja.pl wydawanego przez Axel Springer Polska. Zastąpił on na tym stanowisku Jana Wróbla, który nadal pozostanie publicystą serwisu.

Redakcja.pl powstała w listopadzie ubiegłego roku jako internetowa platforma prezentująca opinie, komentarze i analizy kilkudziesięciu znanych polskich dziennikarzy i publicystów, m.in. Piotra Bratkowskiego, Cezarego Michalskiego, Piotra Zaremby, Jakuba Kumocha i Jerzego Jachowicza. Formuła Redakcji.pl jest otwarta – każdy zarejestrowany użytkownik może założyć w serwisie swój własny blog. Redakcja.pl notuje ponad 50 tys. użytkowników miesięcznie (Megapanel).

“To nie było wrogie przejęcie – mówi Mariusz Ziomecki. – Janek Wróbel stworzył kapitalną wspólną przestrzeń dla zawodowych dziennikarzy i internetowych blogerów z publicystyczną pasją. Wchodząc z pokorą w rolę redaktora naczelnego, chcę nadal rozwijać serwis i przyciągać do niego najlepsze pióra”.

Mariusz Ziomecki jest doświadczonym dziennikarzem i redaktorem. W ostatnich latach kierował redakcjami w takich mediach jak “Super Express”, “Przekrój” i Superstacja. Od września 2008 r. pracował w Telewizji Polsat jako wydawca programu “Konfrontacje”.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry